Autor Zpráva
Rob
Profil
Ahoj,
já používám program FileZilla. Je dobrý, ale chtěl bych se poohlédnout i po jiných možnostech. Určitě by měl být stažitelný zdarma - pokud možno z takových těch spolehlivých serverů: slunecnice, stahuj atd. Můžete mi něco doporučit??
Fred
Profil
smart ftp pro nekomerční použití
habendorf
Profil
TC
Rob
Profil
Díky za názory, ale jestli to tak půjde dál......... zkuste být konkrétnější. Alespoň více jak dvě písmena.....
Fred
Profil
Neznáš google?
http://www.google.com/search?sourceid=mozclient&ie=utf-8&oe=utf-8&q=sm art+ftp
TC Total Commander
habendorf
Profil
Rob: Promiň, já myslel že je to dost známá zkratka. Ano, myslel jsem Total Commander.
Rob
Profil
habendorf
Mám li být upřímný, tak total comander sice mám, ale nepoužívám ho - moc se mi nelíbí, já používám tu prehistorickou vykopávku Salamandr a jsem s ním nad míru spokojený. Takže TC ani ne.
Martin Kuželka
Profil
Rob: jestli to dobře chápu, tak jsi spokojený s FileZillou. je to tak, ne? pokud to tak je, tak potom nechápu, proč hledáš něco jiného :-)
ivo
Profil *
skus total commander
habendorf
Profil
ivo: Tak to je slovo do pranice :o))
Rob
Profil
Martin Kuželka
Ano, jsem s ním spokojený. Ale.....použiji citát z Fausta: Má věčná snaha mířit výš!

Myslím, že nikdy neškodí se poohlédnout. A s FileZillou jsem spokojený, ale přece jen nějaké ty malé chybyčky má - ostatně jako všechno, tak proč se nezeptat.
Martin Kuželka
Profil
Rob: možná by bylo tedy dobré, abys napsal, co by měl tvůj vysněný ftp klient umět.
Rob
Profil
Martin Kuželka
Ani ne vysněný. Mě ani nejde o to, co by měl umět, protože to bych si mohl v klidu nechat FileZillu, mě jde spíš o to, co používají ostatní - takový jakoby průzkum trhu.
Yuhů
Profil
Hledal jsem dlouho, nakonec jsem skončil/zůstal u Total Commandera. Souhlasím ovšem s Martinem, že je potřeba specifikovat, co ten FTP klient má umět.
Radek Hrabůvka
Profil
Když průzkum trhu, tak ještě FAR Manager. Je škaredý (jak starý Norton Commander). Je zajímavé, že na některých nekvalitních připojeních k netu jede líp TC, krerý používám v 99% případů, jinde zas jede líp FAR, na kterém se mi líbí akorát to, že se dá nakonfigurovat tak, aby ukázal % všech přenesených souborů, ne jenom jednoho.
Rob
Profil
Tak já teda zkusím ten TC.
thingwath
Profil
Když už... tak i gFTP. Nevím co umí ostatní, ale tohle umí všechno co potřebuju a přenos přes SSH je příjemný a užitečný bonus. Ale většinou pro ftp potřebuju maximálně nahrát jeden nebo dva soubory, což s klidem udělám s řádkovým ftp, který je hned po ruce, rychlý a jednoduchý :-)
Rob
Profil
Tak jsem teď párkrát vyzkoušel ten TC a možná na něj i plynule přejdu, uvidíme, ale není tak špatný, jak jsem si myslel. Alespoň jako FTP. Na správu souborů si dále určitě nechám Slamandra.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Roba:
Jako FTP klienta doporučuji Servanta Salamandera. Ne nějakou starou vykopávku, ale tři měsíce starou 2.5 beta 10. Total Commander nemám rád, nenabízí mi dostatečný komfort.
Rob
Profil
Chamurappi
Já mám sice starou vykopávku, ale ty nové verze jsou přece placené. Ne? Nebo to funguje jako TC - jedno otravné kliknutí a jede se?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0