Autor Zpráva
raddimm.xx
Profil
Celou dobu co mám Mac jsem používal Komodo Edit. od určité doby začlo haprovat, updatoval jsem a pořád nějaké lagy, sekání, atd. Poslední update úplně katastrofa. V remote access nejde ani vytvořit soubor (adresář ano), kolikrát nefunguje TAB, připojení se kouše, dialogové okna jsou problémové načítájí se i desítky vteřin než se program vzpoamatuju ...

Co používáte na editaci PHP na Macu?
Zkoušel jsem hledat, ale žádný mi vůbec nevyhovuje, tak zkouším vaše zkušenosti
pcmanik
Profil
raddimm.xx:
PHPStorm, WebStorm, Visual Studio Code + doplnky, je toho milion staci pouzit google a vybrat si co ti vyhovuje.
Keeehi
Profil
Používám PHPStorm a je to asi nejlepší IDE které jsem kdy měl. Mac tedy nemám ale jelikož je to program napsaný v Javě, tak rozdíl mezi OS by neměl být téměř žádný.
RastyAmateur
Profil
raddimm.xx:
Mám zkušenosti s něčím jménem "Coda" nebo tak nějak, nejsem si 100% jistý. Je to zároveň na FTP. V porovnání s JetBrains je to odpad, ale jinak je dostačující :)
N11
Profil *
Většina IDE dnes používá multiplatformní běhová prostředí, většinou JRE nebo občas Chromium-runtime. Takže výběr je v podstatě stejný pro Mac, Linux i Windows.

Osobně bych se asi přidržel produktů JetBrains, minimálně v případě PHP je v tuto chvíli to světová jednička.
raddimm.xx
Profil
N11:
ja nevím jetBrains jsem zkousel to prihlasovani k ruznym ftp mi prijde silene uzivatelsky
Keeehi
Profil
K FTP jsem se nikdy nepřihlašoval, protože jsem to nepotřeboval ale vzhledem k tomu jak tam fungujou jiné věci bych řekl, že si jednou nastavíš přihlašovací údaje a program by už je pak měl normálně používat.
Nicméně pokud FTP potřebuješ a nelíbí se ti jak to funguje v programu, můžeš na obsluhu FTP použít nějaký jiný program který ti vyhovovat bude.
RastyAmateur
Profil
raddimm.xx:
Nemám s tím zkušenosti, ale asi to nebude tolik těžké. Nevidím v tom žádný problém, co se týče "uživatelského prostředí"
raddimm.xx
Profil
RastyAmateur:
chapu ale PhpStorm pri nastaveni projektu a remote access stáhne veškerý obsah na local disk nebo dělám něco špatně? To same sublime Text 3 připojit se klasicke na remote zeditovat soubor odejit takřka nemožné

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0