Autor Zpráva
bod83
Profil
vyrobila jsem si flashovou animaci, a chtěla jsem jí vložit do html stránky. Ale nejde mi to. Pracuji ve front pagi. Chci se zeptat, jestli to vůbec jde, jestli mám hledat kde dělám chybu, a nebo jestli to prostě front page neumí.
Flash je vyroben v macromedia flash animatoru.
Dík
host1
Profil *
Musíš vlořit kod: a změnit název s koncovkou .swf


<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swfl ash.cab#version=5,0,0,0" height="100%" align="middle" width="100%" hspace="0" vspace="0">
<param name=movie value="index.swf">
<param name=quality value=high>
<param name="BGCOLOR" value="#000000">
<embed src="index.swf" quality=high pluginspage="http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1 _Prod_Version=ShockwaveFlash" type="application/x-shockwave-flash" bgcolor="#000000" width="100%" align="middle" height="100%" hspace="0" vspace="0">
</embed>
</object>
bod83
Profil
host1
Díky, zkusila jsem to, ale výsledek je jen černá stránka. To je tím background colorem - to jsem pochopila. Víš nejsem moc pokročilý programátor, znám jen nejnutnější základy html. Tak na mě prosím musíš tak nějak laicky.
Ve tvém kódu co jsi popsal musím asi změnit, nejen název souboru, ale i "codebase" to je asi cesta kde ten soubor . swf má počítač hledat ne? A nebo je cesta "pluginspage" ?
Mám ten flash na disku v počítači, tak trochu nerozumím tomu, proč tam je www adresa na Macromedii.
Jestli je to hloupá otázka, tak se omlouvám, ale opravdu tomu nerozumím.
Blackshadow
Profil *
nene... daj Vlozit-weboava komponenta-a to posledne daj vpravo,neco jako dalsie veci, a tam bude video ve formate flash....
alebo lahsie sa da tak, ze v prieskumnikovi das ctrl+c a vo fronpage das ctrl+v :-D
mne to tak ide
bod83
Profil
Blackshadow
diky za radu, ale taky nic - vyskytne se problém v aplikaci a zboří mi to celý frontpage.
Přesto mi to pomohlo, vložil jsem tam modul plug-in, a jemu zadal cestu k tomu flashi.
A jede to dobře, bez ohledu na velikost a složitost flashe to načítá 1 flash animaci za 1 sekundu.
Super
Dík moc všem za snahu!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0