Autor Zpráva
FantomX1
Profil
Rad by som sa zameral viac aj na design a preto hladam nejaky dobry software pre grafiku na web. Mohli by ste mi nejaky taky poradit, ktory ma mnoho moznosti, je lahko ovladatelny -teda intuitivny, dokaze orezavat, zmensovat obrazky, robit okruhle rohy pre tabulky a ma rozne efekty pre robenie banerov popripade buttonov na stranku. Bolo by dobre nieco take co je zamerane hlavne na tvorbu webu ale ma to sirsie moznosti ako napriklad Xara.

Dalsou podmienkou je aby mi to bez vacsich problemov bezalo aj na Pentium 350 MHz s 128 MB Ram a so systemom Windows 98.

Vopred dakujem za rady.
mipo
Profil
Myslím, že už sa to tu riešilo neraz. Skús použiť vyhľadávanie. Osobne by som ti odporúčil Paint Shop Pro 5 od Jasc, bežalo mi to istú dobu na P 450MHz.
halogan
Profil
Nejlepší bude nějaký jednoduchý a zdarma - PhotoFiltre/GIMP nebo již zmíněný PSP starší verze se dá sehnat za babku
Icepoint
Profil
pokud mas prachy, nebo ti nevadi pouzivat palenej soft, tak jednoznacne Photoshop (delam v 7.0 na Celeronu 300@333, 128 ram, w98, jen je vsechno trochu spomaleny, ale na to si zvyknes ...)
FantomX1
Profil
Dik. Skusim. Ja sa teraz ucim v Corel 8, no je to malo intuitivne, aspon podla mna. JA to potrebujem len kvoli web grafike na take veci ako prechod z jednej veci do druhej, na banery, teda aj prechod z jedneho obrazku do druheho, orezavanie, menenie rozmerov obrazkov a tak. No zatial som sa to v Coreli nenaucil. Mozno by ten Photoshop bol lepsi, minule som aj stiahol, ale to bol tusim len Try & Buy verzia a tak sa nan nedal pouzit *****. No uvidim co sa da robit, pozriem sa este niekde na nete. Myslim ze to najdem a ak ma ten Photoshop tie moznosti ktore pozadujem tak by sa mi fakt zisiel. Dik.
hetleke
Profil
FantomX1:
Pokial robis web v Dreamweaveri tak v kazdom pripade pouzivaj Fireworks. Tie dva softy medzi sebou komunikuju.
S nimi je to proste parada.
pyty
Profil
halogan
co je to PhotoFiltre ??
Spikee
Profil
pyty
Pozri napr. http://photofiltre.suewebik.net/ (aj s návodom :-))
pyty
Profil
jj uz som to nasiel.. sorry :-)) (vlastne brat google)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0