Autor Zpráva
Jupíí
Profil
Ahoj. Chtěl bych se zeptat jaký by ste mi doporučili php editor a jaké sním máte zkušenosti.
Předem děkuji
Timy
Profil
Free nebo placený? Já používám PHP Designer, stojí €39.
vydrus
Profil
Pro Linux se hodí Bluefish, je celkem v pohodě. Je zdarma.
Také je dobrý Gedit, má různé režimy zvýrazňování, a to pro spoustu jazyků - nejen php, html, javascript a css.
Kalby
Profil
ja pisu v Pspadu, je zadarmo a zvyraznuje nejenom php ale i html a css, ale ma samozrejme i chyby, ale zadarmo proc ne, navic je cesky
Jupíí
Profil
Free
kletely
Profil
Aj ja používam PSPad a som s ním veľmi spokojný.
Mastodont
Profil
PSPad, na Linuxu Quanta.
lordfrikk
Profil
Otázka, kterou je nutné si položit, zní: Chci pouze textový editor nebo IDE (intergrované vývojové prostředí, kromě editoru může mít např. debugger, správu projektů, atd.).

Jako IDE momentálně používám Eclipse PDT (all-in-one řešení) + Zend Debugger. K mocné editaci textu mi slouží skvělý E, který má mimojiné nejdetailnější možnosti zvýraznění ze všech textových editorů (co já vím), což je znát na přehlednosti.
Akacko
Profil
komodo Edit. Zdarma. (Linux, windows, mac os)
Zvyrazňuje syntaxi, doplňuje kód. Při psani nabízí php funkce a nazvy vytvořených proměnných, názvy objektů a jejích metod. Jde rozdělit do několika oken, takže nemusíte přepínat záložky atd...
Kajman_
Profil *
jEdit
střelec
Profil *
PSPad, je jednoduchý, rychlý a nabušený různými FCEmi. Taky jsem vyzkoušel NetBeans Early Access for PHP, který je zatím v plenkách a taky se mi docela zalíbil, ale pak jsem se vrátil zpět k PSPadu. Zvyk je železná košile :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0