Autor Zpráva
namesk8
Profil
Dobrý den,
chci vytvořit ve FrontPage na web možnot prihlaseni uzivatele , jak na to?
el mariachi
Profil
tak, že zabudneš na frontpage, naučíš sa aspoň základy webu a urobíš to pekne ručne... frontpage nie je vhodný ani len na statické weby, nieto ešte prihlasovania, databázy a podobne...

btw, pokiaľ ti ide len o prihlásenie, tak máš k dispozícii dve varianty.. ukladanie prihlasovacích údajov do súboru alebo do databázy. na vytvorenie formuláru potrebuješ html (+css nech to nevyzerá ako doba kamenná) a potom tento formulár musíš spracovať => na radu prichádzajú programovacie jazyky, napr PHP, ASP a podobne... pokiaľ chceš mať prihlasovacie údaje v databáze, budeš samozrejme potrebovať ešte aj tú, najrozšírenejšia je asi MySQL, ktorá je aj voľne prístupná... okrem toho, skript treba poriadne zabezpečiť, čiže treba ti nejaké znalosti aj z bezpečnosti.. :)

alebo, to proste nechaj urobiť dakomu inému :)) zadarmo ti to ale urobí asi len dieťa (čiže kvalita dosť nízka, hlavne čo sa týka bezpečnosti) alebo niekto, kto sa strašne nudí :) najväčším problémom v tomto prípade by tam podľa mňa bol fakt, že stránka je pravdepodobne robená vo frontpage a nie každému sa chce hrabať v takom... ehm.. nejako ma nenapadá slušné slovo .... ehm... nepeknom kóde :)
Skipie
Profil *
Aký program mi odporucate na tvorbu webu???
Nadan
Profil
Skipie
Nejlépe Poznámkový blok :)
tomas657
Profil
[#3][#4]

Alebo taký PSPad tiež nie je zlý...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0