Autor Zpráva
H.V.Pottar
Profil *
znáte nejakej jinej ftp program kromě TC? TC je pro mne velmi nebezpečný program a dále už tomu nechci důvěřovat, pracuji také na PS pad, je tam sice přístup na ftp, ale nejde zase nahravat soubor do webu
denCo
Profil
zla sekcia, skus
http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/ftp_klienti/
osobne pouzivam FlashFXP
Mastodont
Profil
WinSCP
Chamurappi
Profil
Reaguji na H.V.Pottara:
Total Commander není ničím nebezpečný. To jen viry jsou nebezpečné — vždy byly a vždy budou.

znáte nejakej jinej ftp program kromě TC?
Znáš nějaký vyhledávač? Co kdyby ses obtěžoval zeptat tam?
A proč vůbec nazýváš vlákno „Total commander“, když hledáš jiného FTP klienta?
Nox
Profil
SmartFTP
imploder
Profil
- FileFTP jako doplněk do Firefoxu
- gFTP - používám, ale není pro Windows
ah01
Profil
http://alternativeto.net/desktop/filezilla/?platform=windows
Bubák
Profil
Inrernet Explorer, Konqueror, Krusader.
Doporučil bych poslední dva, pokud je budeš používat, nebudeš mít s viry problémy ;-)
H.V.Pottar
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z nového vlákna jménem „Krusander“.

Nedávno jsem tu založil diskuzii, kde se jednalo o FTP programy, moc vám děkuji za rady, nakonec jsem z toho vybral Krusander, ale nedaří se mi to nikde stáhnout a nainstalovat, pokažde, kde to stáhnu, tak stáhnu jenom RAR, kde jsou jen textové dokumenty s divnými obsahy a DIZ soubory, žádný EXE na Krusander jsem zatim nenašel, můžete mi poradit prosím? Nebo jaký jiný program je tak dobrej a bezpečnej na ftp? Vím ptám se nato zase, ale pořád hledám a hledám
tiso
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z nového vlákna jménem „Krusander“.

Krusader nie je dostupný pre Windows.
Budulinek
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z nového vlákna jménem „Krusander“.

:-D

Není to Krusander, ale Krusader a dle toho, co píšeš soudím, že rozhodně není určen pro tebe... Pokud nevíš proč, zkus použít mozek a něco si o něm zjistit.
roberta
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z nového vlákna jménem „Krusander“.

dá sa nainštalovať aj pod Win XP
http://www.krusader.org/phpBB/viewtopic.php?p=10390
imploder
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z nového vlákna jménem „Krusander“.

H.V.Pottar
Radši se na Krusader vykašli, běží na windows jenom "experimentálně" (to Bubák jaksi zapomněl zmínit). Z FTP klientů zadarmo na windows je dobrá např. FileZilla nebo rozšíření Firefoxu FireFTP
imploder
Profil
Konqueror, Krusader
- nejsou pro Windows (Krusader má i windowsovskou verzi, ale jenom "experimentální")
Joker
Profil
imploder:
- nejsou pro Windows (Krusader má i windowsovskou verzi, ale jenom "experimentální")
Mohl by ale rovnou mít zvláštní live distribuci Linuxu, vypálenou na CD/DVD, jen na FTP.
Sice by to bylo dost nepohodlné, zato úroveň bezpečnosti by myslím uspokojila i skutečného paranoika :o)
Bubák
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z nového vlákna jménem „Krusander“.

běží na windows jenom "experimentálně"
Používám nativně.

to Bubák jaksi zapomněl zmínit
Schválně, proto ta poznámka se smajlíkem na konci: „nebudeš mít s viry problémy ;-)
Bubák
Profil
Mohl by ale rovnou mít zvláštní live distribuci Linuxu, vypálenou na CD/DVD, jen na FTP.
Je to možnost, doporučil bych ji (pochopitelně po změně FTP hesla), pokud by bylo nutné udělat FTP ze zavirovaného počítače.
Na dostatečně silném PC to jde spustit "na virtuálu".

úroveň bezpečnosti by myslím uspokojila i skutečného paranoika :o)
Skutečný paranoik nemá namountovaný žádný disk.
embee
Profil
start -> spustit -> cmd :)
imploder
Profil
Bubák
Na dostatečně silném PC to jde spustit "na virtuálu".
Na to bych doporučil TinyCore linux, běží celý v RAM, startuje 20 sekund, je to extrémně rychlé... ale musel by se tam nějak dostat ten Krusader.

Jednodušší pro případ paranoie by bylo dát do virtualboxu nějaké běžné distro (např. debian, slax, ...), neinstalovat nic zbytečného a jenom toho ftp klienta; pak VBoxAdditions a nasdílet adresář na uploady.
H.V.Pottar
Profil *
hele lidi tak nakonec jsem si vybral program SmartFTP, co na ní říkáte? akorat zatim nevím, kde nastavit to připojení na ftp vtom programu, ale nato snad příjdu
H.V.Pottar
Profil *
jo už jsem nato přišel =)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0