Autor Zpráva
gish
Profil *
Zdravim, mam mensi problem. Na sve stranky jsem vlozil obrazek, kteremu jsem nastavil normalni cerny okraj. Kdyz vsak z obrazku udelam hyperlink, ramecek obrazku se zmeni na modrou (to je zakladni barva vsech hyperlinku). Ja ale chci, aby ramecek zustal cerny. Pokud se jedna o hyperlink v textu, tam se to jednoduse zmeni barvou pisma, ale s tim obrazkem si nevim rady. U svych predchozich webu jsem s timto nemel problemy... diky predem za radu....
Bubák
Profil
www.jakpsatweb.cz/frontpage/fp-2000-obrazky.html Border thickness - rámeček
Yuhů v textu píše o černém rámečku, ale přesněji rámeček má barvu textu. Normální text je černý, odkazy jsou normálně modré/fialové, proto je orámování obrázkového odkazu taky modré/fialové.
Takže ve vlastnostech obrázku dáš nulový rámeček.
gish
Profil *
...no jo, ale kdyz dam nulovy ramecek, tak bude obrazek uplne bez ramecku... ale ja tam ten ramecek chci, jen chci aby byl cerny a ne modry...
Bubák
Profil
Jde použít CSS, ale jak na CSS ve Frontpage, ti neporadím, umím to jen normálně.
Pro včechny obrázkové odkazy, dej do kódu stránky (tloušťku, typ a barvu rámešku si uprav):
<style>
a img {border: 1px solid red;}
</style>

Nebo (snad se to ve FP tak dělá) pro jeden obrázek, klepneš ve vlastvostech obrázku na "Style...", pak zadáš:
border: 1px solid red;

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0