Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Již před třemi týdny jsme změnil doménu z .eu na .cz (in-pocasi), ale na klíčová slova (počasí atd.) se mi stále nedaří na Seznamu dostat na původní pozice (alespoň 1. stránka, na kterou, si myslím, web bez problémů má, před změnou byl web na 4. místě). V současné době na web přes vyhledávače přijde mizivé množství návštěvníků (jen 18% - a z toho většina na slovní spojení "in-počasí")!.

Při změně jsem jen pomocí .htaccessu změnil koncovku z .eu na .cz. Musí se to řešit ještě nějak? Jak dosáhnout původních pozic?
Hitman
Profil
Přesměroval jsi doménu .eu na .cz?
Inpocasi
Profil
Hitman
Jo:
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(.*)$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.in-pocasi.cz/$1 [R=301,QSA]
Marek Prokop
Profil
Po třech týdnech píšete o *trvalé* ztrátě pozic? Po každé plošné změně URL dojde k dočasnému zhoršení výsledků, které může trvat i několik měsíců. Je to normální jev, se kterým se prakticky nedá nic dělat.
Inpocasi
Profil
Marek Prokop:
To jsem trochu nadsadil, ale vzhledem k tomu, že se web před týdnem dostal z 10. stránky konečně na 3. a pak opět začal klesat, tak myslím, že než se vrátí na nějaké rozumné pozice bude trvat opravdu ty měsíce. Že by nepochopil to přesměrování nehrozí? Zaindexováno stránek z nové domény má spoustu (4 241).
Marek Prokop
Profil
Že by nepochopil to přesměrování nehrozí?

To nevím. Ověřte si nějakým HTTP snifferem, zda opravdu každá původní adresa přesměrovává na novou.

Zaindexováno stránek z nové domény má spoustu (4 241)

To je dobře, ale samo o sobě to nestačí. Musí ještě znovu dopočítat off-page faktory.
Inpocasi
Profil
OT

Ještě nechápu jednu věc. Proč už asi rok je téměř nemožné můj web www.in-cas.cz dohledat na Google? Normálně ho indexuje, ale najde ho snad jen na frázi "www.in-cas.cz", jinak tam vůbec není ("in-čas", "IN-Čas.cz | přesný čas, aktuální světový čas, o čase" - 100% shoda title - nic)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0