Autor Zpráva
Mufna
Profil
Toto URL jsem našel v nějakém seznamu katalogů. Jak tam přidat odkaz ?
Tomáš Meisner
Profil
A k čemu Vám odkaz v tomto katalogu bude, když na té stránce katalogu stejně odkaz na Vás nebude (všimněte si, že odkazy vedou na forwardovací skript a ne přímo na cílový web)
Mufna
Profil
Tomáš Meisner
odkazy vedou na forwardovací skript a ne přímo na cílový web
aha, chápu.

A jak se tam tedy dostane oněch cca. 10 odkazů ?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mufnu:
To není katalog, to je jen zoufalá snaha překupníka domén vytřískat něco z expirované domény, ne? Zřiď si hezkou doménu pod nadnárodní TLD, za rok ji zapomeň zaplatit a po pár dnech se ti na ní objeví takovýhle „katalog“.
Mufna
Profil
Chamurappi
to je jen zoufalá snaha překupníka domén vytřískat něco z expirované domény

Tím chceš říct, že tedy firma, která se zabývá webdesignem (nebudu jmenovat, odkaz na ní je na té stránce někde dole ... při opakované návštěvě už tam zřejmě být nemusí a bude tam jiný odkaz) zaplatila překupníkovi za to, že její odkaz se na takové stránce bude objevovat ?

Zřiď si .. doménu .. zapomeň zaplatit a po pár dnech se ... na ní objeví takovýhle „katalog“

Myslel jsem si že stránky (domény) s obsahem tohoto typu nějak souvisí s otázkou placení :-) ... jako ostatně téměř všechno na tomto světě. Tím, že jsem to URL ale našel v nějakém tom seznamu katalogů, jsem asi zapomněl o věcech přemýšlet a bral to jako "hotovou věc", t.j. hledal řešení otázky "Jak tam přidat odkaz ?".
Plaváček
Profil
Mufna:

Jedná se o klasicky zaparkovanou doménu, více se dozvíš v tomto článku na Lupě: http://www.lupa.cz/clanky/proc-si-nezaparkovat-domenu/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0