Autor Zpráva
jvejskrab
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Hledáme SEO odborníka.

Milan H.:
Po zběžném prozkoumání bych měl následující doporučení

-příliš mnoho informací na první stránce: omezil bych texty ve spodní části stránky např. přesunutím pod odkaz s tím, že by zůstal jen základní popis čím se zabýváte za použití různých tvarů klíčových slov.

-omezit počet karet s motorkama: stránka obsahuje příliš velké množství dat, snižuje to šanci vyhledávačů určit text, který je relevantní

-stránka obsahuje více nadpisů úrovně <H1>: opravit tak, aby se H1 vyskytoval pouze jednou a snažit se používat v nadpisech první a druhé úrovně klíčová slova na která chcete vyhledávání optimalizovat.

-procento výskytu klíčového slova "čtyřkolky" je nízké: procento výskytu je 0,97%, ideálně bych tedy přepsal texty tak, aby byl výskyt alespoň kolem 3% (ne více než 10%)

-vyhodit definice css a javascriptu do externího souboru

-občas použít tag <strong> na klíčové slovo, na údaje jako třeba cena spíše použít styl nebo tag <b>
fuckin
Profil
jvejskrab:
vyhodit definice css a javascriptu do externího souboru
Pěkná kravina.

Moderátor Chamurappi: Zkráceno o pasáže reagující na pasáže reagující na napomenutí vycházející z pravidel původní kategorie.
Chamurappi
Profil
Reaguji na jvejskraba:
-stránka obsahuje více nadpisů úrovně <H1>: opravit tak, aby se H1 vyskytoval pouze jednou
Více nadpisů <h1> vyhledávačům nevadí.

-vyhodit definice css a javascriptu do externího souboru
Vyhozením skriptů by zbytečně prodloužil načítání, jsou menší, než je režie dalšího HTTP požadavku.

-občas použít tag <strong> na klíčové slovo, na údaje jako třeba cena spíše použít styl nebo tag <b>
Proč by měl vyhledávač vnímat rozdíl mezi <strong> a <b>? Žádný nikdy neřekl, že to dělá.
jvejskrab
Profil
fuckin:

Pokud píšete "pěkná kravina", jistě víte proč a hodilo by se tedy vysvětlení.

P.S. končím diskusi, mám své zaměstnání a na takové jako jste Vy nebudu plýtvat časem (pokud se nechcete bavit k tématu)
fuckin
Profil
Chamurappi:
Proč by měl vyhledávač vnímat rozdíl mezi <strong> a <b>? Žádný nikdy neřekl, že to dělá.
Tak s tímto si dovolím nesouhlasit. Slyšel jsem že <b> vyhrává u vyhledávače od yahoo. U googlu toto není známé, ale již v několika článcích (od zahraničních odborníků na SEO) jsem několikrát četl že <strong> pro Keywords a <b> pro ostatní.

Nicméně prim u vyhledávačů hraje title a ten tu ani jvejskrab nezmínil.
Chamurappi
Profil
Reaguji na fuckina:
Slyšel jsem […]“ … „již v několika článcích
To nijak nevyvrací má slova.
fuckin
Profil
Chamurappi:
To nijak nevyvrací má slova.
Nikdo nic nevyvrací, jen se podotknul, že s tím nesouhlasím. V SEO je mnoho faktorů, u žádného nelze s přesností říct jakou roli hraje.
Chamurappi
Profil
Reaguji na fuckina:
jen se podotknul, že s tím nesouhlasím
S čím? Že žádný vyhledávač neřekl, že dělá rozdíly mezi <strong> a <b>?
Martin Maňaska
Profil
Chamurappi:
Chcete-li chytat za slova, pak vyhledávač těžko něco řekne, je to jen hromada kódu. Smiřte se s tím, že nejste nejchytřejší a nevíte vše, bude se vám lehčeji spát.
Vyzkoušel jsem to na sobě a funguje to dobře :)
fuckin
Profil
Martin Maňaska:
Vyzkoušel jsem to na sobě a funguje to dobře
Jsem rád že indexovací robot Martin Maňaska preferuje <strong> tag.

Chamurappi:
S čím?
Pochopitelně s tvým názorem.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Martina Maňasku:
Chcete-li chytat za slova, pak vyhledávač těžko něco řekne, je to jen hromada kódu.
To také neodporuje mé větě :-)


Reaguji na fuckina:
Já se ptal jvejskraba na racionální zdůvodnění. Nedělám si čárky, kolik SEO odborníků (klidně i ze zahraničí) souhlasí či nesouhlasí s mým názorem.

Člověk ze Seznamu a člověk z Googlu (čas 00:46) říkají, že mezi <b> a <strong> není rozdíl. Žádné novější informace jsem nedohledal (a standardizační propagandu tzv. odborníků moc nežeru). Těšil jsem se, že mi pošleš protichůdné vyjádření podobného kalibru, ale ty jen nesouhlasíš s názorem… škoda :-)
Plaváček
Profil
Tak nevím. Neměli byste si, hoši, založit extra téma a nerozpitvávat zbytečně původně jednoznačný požadavek zakladatele vlákna?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Plaváčka:
založit extra téma
Pořádek jde udělat kdykoliv. Ale budiž. Mazat se tedy nebude.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0