Autor Zpráva
Marek
Profil *
Asi jsem úplně nejlíp netrefil kategorii no nic... Potřeboval bych adresy nějakých agentur, které by za provizi zprostředkovávals reklamu na mém serveru a zaplatila by mi za ni ;-) Nevíte někdo? Předem díky za všechny odpovědi
VitaZ
Profil
Tohle trápí asi spoustu lidí, co by chtěli vlastním webem nějak živit:-)
Pokud vím, u nás něco podobného dělá snad jen eTarget ( http://www.etarget.cz ). Ten platí za kliknutí na kontextové odkazy zobrazované u článků nebo u výsledků hledání. Ovšem budou po tobě chtít abys zobrazil nejméně 30 000 stránek s reklamou měsíčně. A samozřejmě zajímavý obsah a seriozní přístup.
Můžeš zkusit i Internet Trading, ten Ti může reklamu na tvých stránkách zprostředkovat. Ale zase, musíš mít solidní obsah, solidní návštěvnost atd...
Z vlastní zkušenosti jsem nabyl přesvědčení, že nejlepší způsob jak získat nějakou reklamu, je obrátit se přímo na inzerenty, které si vytipuješ a pokusíš se je přesvědčit, že právě ty tvé stránky jsou pro jejich propagaci to nejlepší (nebo alespoň výhodné). Kdo by to měl dokázat lépe než sám autor? Agent z reklamky? :-)
Možná se někdy dočkáme i českých Google AdSense???
Yuhů
Profil
www.potenza.cz
potřebuješ živnostňák

možná jsou ještě další, ale nemám s nimi žádné zkušenosti
Marek
Profil *
Díky za odkazy.
mat
Profil
Je ovšem vždycky třeba si položit otázku, neodradíš-li jistou formou reklamy (věci znalé) návštěvníky webu - rád navštěvuji jeden vcelku fajn informační web (nebudu jmenovat), ale v poslední době mě začal nemile překvapovat - aktualizace ustaly (jako novinky jsou uváděny články z května 2004), objevil se velký baner na aukro (to je nějaká ta aukce, co platí za proklik), který dost narušil layout stránky, v menu se pak objevil sloupeček odkazů na on-line casina (taky se to tu v nějakém fóru řešilo).

Asi je to trošku extrémní přístup, ale jak vidím velký baner aukra nebo ty casina, najdu informaci, kterou jsem chtěl a šupajdím pryč (a zpátky nikdy více)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0