Autor Zpráva
doby
Profil *
Dobrý den, mám problém s vyhledávači. Nechtějí zobrazit web pod klíčovými slovy, přitom se tam zapojil i zpětné odkazy a furt nic. Mohl by to někdo prohlédnout a poradit kde mám chybu???

WEB zde: KMK ELEKTRO
xmark
Profil
O elektromontážích tam vidím jeden nadpis a jeden odstavec. Myslím, že kdyby na dané téma neexistoval žádný jiný web, mohl bys být i první.
doby
Profil *
tady nejde o to že sem někde 50 ale o to, že ten web to nezobrazuje pod klíčovými slovy.
kelvin
Profil
doby:
Řekl bych, že stránka v této podobě je dost nová. Počkal bych, až si vyhledávače zvyknou. Google ji má zatím v archivu takto: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:bus5mpJmV68J:www.kmkelektro.cz/+http://www.kmkelektro.cz/&cd=1&hl=cs&ct=clnk&gl=cz&client=opera&source=www.google.cz
Petr ZZZ
Profil
doby:
že ten web to nezobrazuje pod klíčovými slovy.
Pod kterými?

Není to validní (14 chyb a 24 varování). Validita sice sama o sobě ještě nemusí být nutně důležitá, ale její absence může poukazovat na syntaktické chyby a chtělo by to podívat se, zda jsou opravdu neškodné. Možná je to rozbité kvůli nezdařenému pokusu o XHTML nějakým způsobem, který se odráží na funkčnosti, možná to vyhledávače poznají, možná se jim to nelíbí. Vypadá to, že přinejmenším v šestce se části stránek nezobrazí (nejspíš chybí nějaké obrázky).
Marek Prokop
Profil
Služby --> "Tato stránka je momentálně v přípravě, děkujeme za pochopení."

To opravdu chcete, aby tohle někdo našel? Zkuste web nejdřív dodělat, napište tam, co děláte, kde to děláte, jak to děláte, za kolik to děláte atd.
doby
Profil *
---> kelvin: děkuju ti za příspěvek...toto je dobré vědět

---> Petr ZZZ: třeba pod slovy: elektroinstalace, elektromontáže, elektro..........jinak tu validaci jsem trochu vylepšil. Jen se musím ještě zbavit tagů
<center></center>


---> Marek Prokop: vím že to je špatný, ale pouze dělám co mi majitel řekne, říkal jsem mu to a on řekl ať to tak udělám. Pouze plním co on požaduje. Buďte rádi, že takového zákazníka nemáte.
doby
Profil *
Jinak vám zatím děkuji za aktivitu a snahu mi pomoci. Ještě jednou děkuju =))
Ivy
Profil
Oprav si chybu v title: eloktromontáže.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0