Autor Zpráva
Anett@
Profil *
Dobrý den,

všimla jsem si na našem webu, že google lépe hodnotí podstránky, což je určitě relevantnější, ale chtěla jsem se zeptat, zda byste mi mohli poradit s hlavní stránkou na klíčové slovo "lázně" - www.e-lazne.eu . Netvrdím, že máme být na první stránce, na to zatím web pravděpodobně nemá, ale že se nevyskytujeme ani do 3 strany mi přijde zvláštní, když ostatní naše podstránky bývají zhruba do 5. pozice.

Děkuji za reace.
ninja
Profil
Možná na podstránky vede více kvalitních odkazů. A slovo "lázně" je relativně konkurenční, budete tedy potřeba významně více práce pro získání dobrých pozic.

Kam a jaké odkazy na vaše stránky směřují zjistíte velmi dobře pomocí Google Webmaster Tools.
Anett@
Profil *
V Google Webmaster Tools mám číslo 182,995. Myslíte, že je to málo na konkurenční slovo lázně?

Děkuji
ninja
Profil
To je počet odkazů na HP nebo na celý web? Jaký je poměr odkazů na podstránky a HP? Jakou frází na vás nejvíce odkazují?
Anett@
Profil *
Je to počet jen na HP, pokud jsem z GWT pochopila správně. Nejvíce je to fráze lázně, lázeňské a víkendové pobyty.
Anett@
Profil *
V GWT jsem objevila i toto:

Your most linked content

/?utm_source=azet.sk&utm_medium=kampan11

přesně nevím, co to znamená??
Marek Prokop
Profil
[#6] To znamená, že se do zpětných odkazů rozšířilo URL z nějaké reklamní kampaně, což je docela nepříjemné. Jednak Vám ti vznikl duplicitní obsah, takže vyhledavače nemusejí tyhle zpětné odkazy vůbec započítávat, a jednak Vám to zkreslí měření té kampaně.
Anett@
Profil *
Je možné se toho odkazu nějakým způsobem zbavit? Jelikož si myslím, že právě tento odkaz nám dělá trošku neplechu.
Anett@
Profil *
vůbec si totiž neuvědomuji, že bychom tam nějakou kampaň měli.
ninja
Profil
Přesměrovat pomocí HTTP 301 na jinou, požadovanou stránku. A kontaktovat provozovatele azet.sk, co/proč/kde to je.
Anett@
Profil *
Nedaří se mi přesměrovat:
Redirect 301 http://www.e-lazne.eu/?utm_source=azet.sk&utm_medium=kampan11 http://www.e-lazne.eu/

existuje ještě nějaký způsob zápisu?

Moc děkuji
ninja
Profil
Zápisů a způsobu existuje mnoho, záleží na platformě na které váš web funguje. Google poradí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0