« 1 2 3 4
Autor Zpráva
Adrifinel
Profil
Takže:

Popisek stránky

Popisek Vaší webové stránky obsahuje chyby

    Popisek stránky
    Tyto stránky se zabývají tématem Digimon a vše okolo něho.
    Vysvětlení

    Popisek stránky je jeden z nejdůležitějších faktorů pro vyhledávače, navíc v některých vyhledávačích se popisek přímo zobrazuje ve výsledcích hledání, reprezentuje ho HTML tag META DESCRIPTION.
    Doporučení

    Správná délka mezi 80 až 160 znaky
    Nesmí obsahovat stejné slovo více jak 3x
    Nesmí být totožný s Titulkem stránky
    Nesmí se vyskytovat více jak 1x na celé stránce
    Musí se nacházet v sekci HEAD ve zdrojovém kódu


A když jsem použila ten od seo-servisu tak tomu zase delší popisek vadil, tak co si má člověk vybrat?

Kontrola špatných nesémantických tagů

Webová stránka používá špatné nesémantické tagy, např. B, U, I, FONT, STYLE. Změňte je.

Tag u - nepoužívám, tak by mě zajímalo, kde to vzal. A, že to nenapíše, že je nesymatický i center, který píše zase seo-servis.

Kontrola vlastní ikony (favicon.ico)

Opravit

Ikonka pro Váš web neexistuje.

Ehm a tohle je Duch Svatej? -> http://digitalnimonstra.cz/favicon.ico

Kontrola znakové sady.

Znaková sada Vašeho webu není definována, potenciální problém.

Asi mám vidiny:
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8">


Kontrola využití sociální sítě Facebook
Vaše webová stránka nevyužívá Facebook. Doporučujeme jej.

Nějak nechápu proč bych ho měla použít, i když proti FB nic nemám, tak nevidím důvod proč si ho na stránky cpát.

Kontrola využití rámců (frames/iframes)

Na Vaší webové stránce využíváte rámce (frames/iframes), tak s nimi opatrně.

Zase něco, co nevyužívám i když to píše, že ano nebo snad bere include jako frame....

Kontola copyright

Copyright tag hlavička Vašeho webu neobsahuje, přidejte si ho.

Tak jsem ho tam přidala:
<meta name="copyright" content="Digitalní monstra"> 
a stále dělá, že tam není.
Bubák
Profil
Adrifinel:
A když jsem použila ten od seo-servisu tak tomu zase delší popisek vadil, tak co si má člověk vybrat?
Zdravý rozum, přece.
Adrifinel
Profil
Bubák:
Já vím, já jen říkám, že se ta jejich slavná analýza neschoduje s "oficiálním" seo analázorem, což může docela máct. Nehledně na to, že ať je tam popisek na kolik chce znaků, tak to stále vypisuje, že je špatně ;)
jenikkozak
Profil
Adrifinel:
Já vím, já jen říkám, že se ta jejich slavná analýza neschoduje s "oficiálním" seo analázorem, což může docela máct. Nehledně na to, že ať je tam popisek na kolik chce znaků, tak to stále vypisuje, že je špatně ;)
Žádný oficiální seo analyzátor (a to ani v uvozovkách) není. V obou případech jde o samozvané hodnotitele kódu, o podvodné služby nalhávající potenciálním klientům, že jejich web je v nepořádku, aby mu záhy nabídli svou skvělou „SEO optimalizaci“ nebo nějakou podobnou blbost, která pro něj stejně nebude mít žádný význam. O dalších problémech, které tyto seooblbovače způsobují, se dá dočíst zde na diskusi, stačí chvíli hledat.
Plaváček
Profil
Adrifinel:

Něco ke čtení: http://zdrojak.root.cz/clanky/pojednani-o-zbytecnosti-seomatu/. Doporučuji na všechny podobně automaty zapomenout.
Adrifinel
Profil
jenikkozak, Plaváček:
No řekla bych, že někdy můžou být prospěšné, že třeba člověka upozorní, dejme tomu, že zapomněl vyplnit titulek stránky apod.
ale jinak celkem k ničemu, ale hodně lidí se tím řídí...
Petr ZZZ
Profil
Adrifinel:
někdy můžou být prospěšné, že třeba člověka upozorní, dejme tomu, že zapomněl vyplnit titulek stránky apod.
Nejsou prospěšné, jsou škodlivé. Že připomenou titulek, není v žádné rozumné relaci ke skutečnosti, že z tvé stránky vykradou klíčová slova a nacpou je na stránku s hodnocením, která ti pak konkuruje ve vyhledávání. Navíc oblbují, protože směřují pozornost na onpage faktory s minimálním dopadem na pozice a vůbec neřeší offpage faktory, které mají na pozice zásadní vliv. Ale to všechno už je v tomto vlákně napsané, dokonce několikrát. Opravdu si myslím, že je nejvyšší čas tu zamčít.
« 1 2 3 4
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0