Autor Zpráva
jirkapinus
Profil
Zdravím,

zrovna řeším takový menší problém. Na webu Slunecno.cz bych chtěl vytvořit novou sekci Webkamery a do ní umístit cca 500, možná 1000 odkazů na stránky s webkamerami.

Zajímalo by mě, zda takto velké množství zpětných odkazů může snížit hodnocení mého webu? Může to také způsobit poskles ve výsledních vyhledávání? Nebo stačí, když dám každý odkaz s nofollow?


Předem děkuji za vaše reakce


Jirka
Marek Prokop
Profil
Zpětných odkazů? Asi myslíte odchozí, ne?

Žádný problém v tom nevidím. Nejúspěšnější český web, Seznam.cz, se stal tak úspěšný proto, že měl těch odchozích odkazů ještě mnohem víc. Nenapadá mne ani žádný důvod pro nofollow.
Ricco
Profil *
Z tohto som trosku zmätený. Nepadne tým stránke PR - a tým by mohol nastat aj prepad v SERP-e ? nieje lepšie keď na stránku smeruje čo najviac kvalitných odkazov a stránka má čo najmenej odchodzích odkazov ?
LudekBrno
Profil
Odchozí odkaz sám o sobě PR nesnižuje. PR se nepředává (nebo jen minimálně), ale PR se na ty odkazované weby kopíruje. Ovšem je potřeba pečlivě vážit, kam odkazy směrovat, protože stačí namířit odkaz na jeden závadný web (z hlediska vyhledávačů) a je velký problém. Tedy pokud možno neodkazovat na linkfarmy, problém ale je, že se často tváří jako normální katalog webů. Takže já raději na katalogy neodkazuju vůbec a pokud nějaký katalog vyžaduje reciproční link, tak do něj svůj web neregistruju.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0