Autor Zpráva
Marčik
Profil *
Pro klíčové slovo jsem v google.cz na 4.mistě při jeho zadání. V tu samou chvíli to zadavá můj kamoš z jiné IP a stránk je na dané klíčové slovo až 45. Jak je to možné?
jenikkozak
Profil
Marčik:
Jak je to možné?
Google neposkytuje všem uživatelům totožné výsledky. Viz téma Jak Google přizpůsobuje výsledky jednotlivým uživatelům?.
Marčik
Profil *
jenikkozak:
Obecně se tedy snažíme své dostat na první místa vyhledavačů. Google se však v rámci své pomoci, snaží pomoci různých faktorů /lokace IP, historie atd/ podsunout neco se dle něj nám hodí více. Z toho mi plyne, že - mluvím o stránkách určených pro svět - to co plánuji pro viditelnost řekneme v Indii, není možné dostat na první místo, protože Indům stejne Google nabídne neco jiného než zbytku Světa i kdybych se snažil sebelíp. Je tedy vůbec možné dostat lehce nadprůměrný web na první místa ve světe? Nyni mluvím o webu s návštěvnosti 5tis denne v oblasti vyuky věd.
Cody
Profil
Marčik:
Možné to je, pokud donutíš lidi nebýt přihlášení, mít smazené cookies a historii a používat anonymní režim. Ne, samozřejmě, že to jde ty rozdíly nejsou tak propastné. Není to, že by někdo měl web na 1. pozici a někdo jiný je neměl vůbec,
Marčik
Profil *
Asi naivní - ale přijde mi že copyw a linkb - proste nemaji silu na svetovou...co by to tedy mělo být - to o čem píšeš že by to mělo jít? Mám pocit že standartní SEO POSTUPY na toto prostě nefungují
Cody
Profil
Marčik:
Z vlastní zkušenosti ti mohu říct že fungují. Jen musíš vědt co, jak a jak moc.
panther
Profil
Marčik:
Včera jsi se ptal no totéž v Oficialní světovy web prohráva s českým jinak zaměřeným, odpovědi jsi tam dostal.

Zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0