Autor Zpráva
Debo
Profil *
Dobrý den,

mám stránku se zajímavým tématem a kvalitní SEO optimalizací. Stránku jsem registroval do spousty katalogů a navíc jsem si zaplatil dodatečnou ruční registraci. Srank mé stránky vystoupl až na 3 ale PageRank je pořád 0.

Chtěl bych se Vás zeptat jestli nemáte nějaké cenné rady jak docílit vzestupu PageRanku když registrace do katalogů nepomohla. Četl sem kdysi něco o tom, že tomu může bránit samotné TopList počítadlo které jsem dříve měl na stránkách (nyní používám G. Analitic).

Příjmu cokoli co mně může jakkoli pomoci a předem se omlouvám jestli je můj dotaz hloupý.
Předem děkuji za odpovědi.
Sir Tom
Profil
Debo:
Také dobrý den,

zajímavým tématem
zajímavé téma pro koho - jaké vlastnosti má nejčastější návštěvník stránek? (Kdo je cílová skupina?)
Je téma vůbec unikátní?

kvalitní SEO optimalizací
Neexistuje SEO optimalizace. Je pouze SEO. Proč soudíš, že je kvalitní? Existuje nějaké metodika, která měří kvalitu SEO?

registroval do spousty katalogů a navíc jsem si zaplatil dodatečnou ruční registraci
Pro začátek stačí Google, Seznam. Nejlepší je ale Googlu poslat stránky např. pomocí G. nástroje Webmaster Tools.

Srank mé stránky vystoupl až na 3 ale PageRank je pořád 0
Jak dlouho Google ví o oněch stránkách?

G. Analitic
To se píše jinak. A co ti Google Analytics říká? Kolik tam chodí lidí? Odkud tam ti lidé chodí? Jaká je míra opuštění?

Odpovědmi na tyto otázky se dá zanalyzovat možnosti stránky a zvýšit její PageRank.
Cody
Profil
Doporučuju si trochu přečíst jak SEO funguje. Takhle bych tu musel sepsat několik stran textu a přiznám se nechce se mi. Máš trochu pokřivenou představu jak to funguje a nefunguje a že GTPR je něco důležitého.
Internetto
Profil *
Debo: Všetko o PageRanku - jeho vzorec a ako na zvýšenie PageRanku nájdeš na stránke:

Google PageRank

PS: viac ako na PageRank sa oplatí sústrediť na zvyšovanie návštevnosti a prirodzený linkbuilding = to znamená umiestniť na svoj web tak zaujímavý obsah aby sa od neho čitatelia nevedeli odtrhnúť a s nadšením naň odkazovali :-)
pepperos
Profil
PageRank se aktualizuje méněkrát než SRank. Možná neproběhl ještě přepočet PageRanku.
Cody
Profil
pepperos:
Jen doplňuji, hovoříme tu spíše o GTPR, PR se aktualizuje průběžně jen není známý.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0