Autor Zpráva
Petr987
Profil
Čekáme s e-shopem www.adipro.cz už více než 5 měsíců na zaindexování seznamem. Přitom odkazů na web máme od začátku spoustu (včetně odkazu přímo z adidas.cz), google ukazuje web na SERP celou dobu, kvalita a relevance webu asi taky není problém. Nerozumím, co by na tom mohlo tak dlouho trvat.

Díky moc za radu.
Coe
Profil
Zdravím,

já to zaindexováno mám nevím kde je problém :o)
panther
Profil
Petr987:
zaindexovanych je pomerne dost stranek (konkretne 803), http://search.seznam.cz/?q=site%3Aadipro.cz&sId=CFpjktPRwuvrACmDPglv&aq=&oq=&sourceid=top&thru=, prijde ti to malo?
Petr987
Profil
panther:
Pokud jsou zaindexované (což tedy jsou, jak je vidět na tom odkazu - díky), tak mám hloupou otázku - proč nás seznam skoro na žádné rozumné hledání (adidas+boty, adidas+mikina, adidas+eshop) neukazuje ani na prvních třech nebo čtyřech stranách výsledků?

Vím, že seznam nerovná se google, ale tam jsme téměř na vše na první stránce (ne, nemyslím jen u sebe na počítači, kde jsou výsledky ovlivněné mým brouzdáním). Kdežto na seznamu nás předběhne dokonce x slovenských webů (které typicky uživatele při vyhledávání na seznam.cz nebudou asi tolik zajímat).
Coe
Profil
Petr987:

seznamu to vždycky déle trvá, záleží jaké máte zpětné odkazy, jak dlouho web existuje atd... (mnoho faktorů). Velmi pomáhá psát články do populárních magazínů - získáte tím kvalitní zpětný odkaz a nové zákazníky.

Co jsem si tak na oko všiml, tak bych určitě změnil titulek eshopu aktuální:

  <title>ADIPRO.cz | Trička adidas</title>

Udělal bych ho takto:

  <title>Trička adidas | ADIPRO.cz  </title>

seznam dává větší váhu prvním slovům v titulku, proto bych doporučoval to přehodit.
Petr987
Profil
Coe:
Web existuje už 5 měsíců, ale tak budeme ještě čekat :-(. Každopádně díky za tip.
Homer
Profil
Petr987
Zkus odstranit duplicitu verze s www a bez www.
Cody
Profil
Jestli to nebude tak markantním nepřirozeným nárůstem odkazů? http://www.diigo.com/item/image/2xvvo/jga6?size=o

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0