Autor Zpráva
Mufna
Profil
Chci se přihlásit ke službě Google Analytics ze svého účtu u Google, ale hlásí mi to, že Omlouváme se, ale ke službě Analytics nemáte přístup. Se žádostí o přístup se obraťte na svého administrátora.. Co mám dělat ?
pepperos
Profil
Není to kvůli tomu, že se přihlašujete přes gmail email na vlastní doméně (tedy nekončící na gmail.com)? Administrátor domény by ji pak možná mohl zakázat. Ale nevím to jistě, popravdě jsem ještě takovou hlášku neviděl.
Mufna
Profil
pepperos
přihlašujete přes gmail email na vlastní doméně (tedy nekončící na gmail.com)

ano, přihlašuju se přes mail jisté domény, tedy nekončí gmail.com. Píšete, že administrátor by ji mohl zakázat. Co by mohl zakázat ? Službu Google analytics ? A jak mám chápat administrátora domény ? Kde se nastavuje administrátor domény ?
Davex
Profil
Mufna:
To co psal pepperos by asi platilo v případě, kdybys používal Google Apps.
Soňa
Profil *
Dobrý den,prosím můžete mi poradit.Mám účet u google analytic a nyní mi to ukazuje: Existuje problém s certifikátem zabezpečení tohoto webu. Nemohu se dostat k údajům. Děkuji
CZghost
Profil
Soňa:
Popisovaný problém. Můžeš hlášku ignorovat a pokračovat na web, ale doporučuju opatrnost.



Narazil jsem na ten samý problém popisovaný ještě tady na diskusi. Spíš sem se podívej...
Soňa
Profil *
Děkuji za odpověď,pokud ignoruji výstrahu,tak bych se tam dostala,ale nevím,zda bych udělala dobře,zda to mám risknout,když jsem se tam dříve bez problému dostala.Děkuji za novou odpověď.
CZghost
Profil
Soňa:
Těžko říct. Když to neriskneš, tak se tam nedostaneš, když to riskneš, bůhví, co se stane. Je možné, že jim vypršela licence, což znamená, že certifikát je neplatný, takže pohybovat se zde se zvýšenou opatrností. Za zkoušku nic nedáš, maximálně bude hulákat antivir :-)
Soňa
Profil *
Ještě to zvážím, zda to risknu.Děkuji Vám za radu a přeji hezký den.Soňa

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0