Autor Zpráva
11311@seznam.cz
Profil *
Ahoj

Mám jeden takový blog - www.nabytek-cernymost.cz a seznam mi od léta špatně indexuje stránky. Například mám na stránkách text A a B. Při zadání hledaného slova o textu A se muj web objeví někde hluboko třeba na 100 pozici a to stránka s textem B

Díky tomu mi spadla návštěvnost z 500 lidí na 20 ze seznamu :( Nevíte co stím udělat?
Davex
Profil
Celý web působí podivně, takže se Seznamu nedivím.

Zaujalo mě, že na „Magazínu o bydlení“ jsou nesouvisející články o háčkovaných čepicích, lžičkách nebo výrobě jednorázové pleťové masky. Také odkazy z článků jsou úplně mimo. Například odkaz „sáhněte po nábytku z masivu“ vede na stránku „Smrkové dveře interiérové“ nebo odkaz „sada na háčkovaní“ vede na stránku „Sada na šití z filcu“. Co je účelem toho webu kromě vydělávání na reklamách?
pharaon.jh
Profil
ještě ani ten obsah nesouvisí s jménem domény, máš doménu nabytek-cernymost, a v obsahu najednou máš magazín o bydlení, buď ten web předělej na nábytek nebo změň jméno domény aby to souhlasilo s obsahem
11311
Profil
Dobře díky za rady - ty odkazy jsou pozustatkem jednoho pluginu, který mi web značně rozhodil
LudekBrno
Profil
11311:
Odkazy možná, ale tématická nesmyslnost je asi tvoje práce :-) Když si otevřu "magazín o bydlení" a na první stránce na mě vybafne "termohrnek na kávu", "lžička s brčkem", "lžička na latte"..., tak si řeknu, že se někdo učí programovat web a má tam nacpané jen zkušební texty a web zatím nefunguje. A to přesto, že se teroeticky jakási souvislost s vybavením domácnosti dá najít. Přeci jen ale takové články tam očekávat nebudu. Opravdu se není co divit, že vyhledávač z toho vůbec nechápe, o čem ten web vlastně je a vyhazuje z indexu nesouvisející věci.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0