Autor Zpráva
Pra Vey
Profil *
Vysvětlí mi prosím někdo tento jev: nemohl jsem již delší dobu čekat na robota googlu tak jsem mu dal typ(prostě jsem natvrdo přidal stránku do googlu) Inu, robot přišel a onu stránku zaindexoval. Na co se však uplně vykašlal bylo zaindexovat i další stránky webu, ty na které vedly odkazy. No je to možné? Zajímalo by mě jestli časem ty stránky přidá do výsledků vyhledávání nebo se spokojí s tou jednou stránkou, kterou sem mu "nabonzoval". Ještě pro uplný obrázek věci přidávám tohle: všechny odkazy v kodu vypadají takto:

<li><a href='main.php?sekce=albums&amp;l=<?php echo $_jazyk;?>'>Albums</a></li>
<li><a href='main.php?sekce=singles&amp;l=<?php echo $_jazyk;?>'>Singles</a></li>
<li><a href='main.php?sekce=remixes&amp;l=<?php echo $_jazyk;?>'>Bootlegs</a></li>
<li><a href='main.php?sekce=dvds&amp;l=<?php echo $_jazyk;?>'>DVDs</a></li>

Že by odkazy s echem vynechával? Je to možné?

Děkuji za odpověď
ach
Profil *
Ano Google podla mojich skusenosti najskor "ochutna" a po case stranku zaindexuje. Ja mam stranku na on-line 2 mesiace a stiahol asi pol webu (70 stran). No cim hlbsie tym to trva dlhsie. Aspon taka skusenost v mojom pripade.
printf
Profil
Nevím jestli se při ohromném počtu světových webových stránek dá říct že je líný. Chce to vydržet.
error414
Profil
Pra Vey
TY echa google vubec nevidi, pokud budes chtit programovat PHP tak si usajni co se deje na strane serveru a na strane klienta. Pokud si robot vyzada stranku tak server pomoci interpretu nahradi konstrukci echo $neco za obsah promene, takze robutku dorazi jen

<li><a href='main.php?sekce=albums&amp;l=cestina'>Albums</a></li>
Acci
Profil
Pokud máš problémy s indexováním stránek Googlem, zkus Google Sitemaps.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0