Autor Zpráva
filip
Profil
Mám na digitalpoint.com sledovanie pozície key words. Vobec to ale nefunguje. Zobrazuje mi to inak, ako si to sám pozriem v google. Napr s jednou frázou som na prvej strane, ale digital point píše stále N/A. Keď som reálne v google nebol vobec, koli zmene na webe, zobrazoval mi nejake poradie.
Exitujú iné podobné nástroje? Hlavne mi ide o frázu, ktorá može byť 500 v poradí a preto sa zle hľadá priamo na google.
Petra
Profil
A používáte stejné jazykové nastavení a ve stejném čase jako digitalpoint? Myslím, že do 500. pozice je trochu moc, nevím, že by někde něco takového bylo.
filip
Profil
Na digitalpointe to mám bez obmedzení jazyka, a na google mám celý web a slová su v angličtine. Na tú druhú frázu je v google naozaj 446 výsledkov a zatiaľ tam niesom. Ak zakliknem na google na úvodnej stránke web namiesto slovenčiny, berie ohľad to ešte aj na krajnu z ktorej hľadám?
Petra
Profil
Pokud máte v URL parametry hl=sk, lang_sk nebo countrySK (případně cokoliv jiného než en), pak ty výsledky jiné budou. Pokud ne, tak je chyba jinde, sledování pozic na digitalpointu nepoužívám, tak nevím, ale rozdíl může být třeba v tom, jestli to bere jako frázi nebo ne. Pro začátek bych porovnala URL, z kterých bere výsledky digitalpoint a vy.
PioNieR
Profil *
no co vim tak google prednostne radi stranky v tvem jazyce i kdyz mu to nenastavis ...
napr ja jsem na urcitou frazi druhej ale sledovani pozice me najde na 25 miste.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0