Autor Zpráva
gekoncik
Profil
Ahoj,
mam problem s temito tagy (description, keywords) nevím co přesně do nich mám napsat.

Popis - takže mám popsat co je na dané stránce? Kolik by to tak mělo mít písmen? Budu mít na webu články může být v description část článku, který bude právě zobrazen na webu?

Kíčová slova - měli by popisovat celou prezentaci nebo jen slova na dané stránce?
Casero
Profil
gekoncik
popis je často zobrazován jako popis při hledání...keywords měli by popisovat slova na te dané straně, aspon myslím, pač kdyby popisovali celý web, a zrovn na teto stránce by nebyla ani zmínka o tom co je v keywords nebylo by to dobře
Plaváček
Profil
gekoncik

Zkus juknout semo: http://blog.converter.cz/index.php?p=127&c=1 . Oba tagy nemají příliš velký význam, nicméně, jejich správným použitím nic nezkazíš. A ano, každý z těcho tagů má nést informaci o tom, co nabízí daná stránka (nikoliv celý web).
gekoncik
Profil
A může být v description část článku? Je nějak omezený počtem písmen slov? A keywords je taky omezený nebo tam můžu mít kolik slov budu chtít?
DJ Miky
Profil
gekoncik
Spíš míň, než víc. Do description se hodí dát nějaká anotace (perex) článku (krátký odstaveček například v seznamu článků, který ho popisuje)
gekoncik
Profil
Jasně ale třebas mám stránky o filmech takže do keywords dám:

<režisér>, <herci>, <žánr>, <název>, filmová recenze, ...
toulecv
Profil *
gekoncik ne das tam režisér,herci,žánr,název,filmová recenze </>-tim to ukoncis a napises tam ty kraviny do toho </>samozrejme-a ty tvi klicovi slova jsou pekne blbi,ja bych dal-film,filmové recenze,adresu tve stranky,filmove novinky atd..
djlj
Profil
toulecv
gekoncik to zřejmě myslel tak, že například místo <herci> dá "Jenifer Lopez, Julie Roberts" atp.
PCMark
Profil *
asi je lepší tam dávat ty slova oddělená jen mezerou bez čárky, potom se dosáhne více kombinací slovních spojení
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0