Autor Zpráva
JanoF
Profil
V buducnosti by som mal zaujem o par medzinarodnych domen ktore by som si presmeroval cez redirect 301 na svoju domenu, je velka pravdepodobnost ze ich terajsi majitelia urcite nezaplatia, ale vsetky su zabanovane vo vyhladavacoch, ak ich presmerujem moze tento ban prejst na moju na ktoru budu presmerovane? tak ako to je s PR alebo ich vyhladavac po nejakom case potom odbanne? resp. ma to cenu?
Darth Nihilius
Profil
ma to cenu?

ne
JanoF
Profil
teraz ma tak napadlo ze je to blbost, lebo takto by mohol niekto skupit zabanovane domeny a presmerovat ich na konkurenciu a tym padom im uskodit, nie? to by bola asi blbost, ze?
Retal
Profil
Můžeš je koupit a zkusit přesvědčit Google, že změnily majitele a že mají ban zrušit.
JanoF
Profil
Můžeš je koupit a zkusit přesvědčit Google, že změnily majitele a že mají ban zrušit.
Ako? ci sa mi vobec oplati vrazat do toho peniaze...
robert kristek
Profil *
Nebo take muzes zaplatit adminovi seznamu aby ti ji odbanoval. Myslim ze to se v pripade seznamu bezne deje. Diky tomu ze neni nikde k dispozici ban list tak si vyhledavace muzou delat co chteji a vysekat domenu korpucni praktikou muze byt vcelku zajimavy bonus k vylate. Sam jsem admin vetsiho webu kde kdyz na to prijde mam moznost libovolne menit vysledky vyhledavani, pozice odkazu atd... neverim ze v seznamu nebo jinde by to neslo a uz vubec neverim v neuplatnost .... a divil by ses kolik lidi mi pise kvuli zmene pozic...
JanoF
Profil
tak to urcite nemienim, za az take vyhodenie penazi mi to moc nestoji, este podplacat nejaky takto mizernych adminov.....
Retal
Profil
JanoF
Google: http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=35843
Seznam: Dušan Janovský vlastní tyhle stránky, kontakt určitě najdeš.
Marek Nesazel
Profil *
Prosim muzete nekdo podat detailnejsi info ohledne uplaceni pozic na seznamu? Nevim kdo je pan Jankovsky a neumim si prelozit kam webe google odkaz. Take jsem vsak slysel o tom ze v seznamu schvalne znevyhodnuji nove domeny a kolega doslova rekl > bud si zaplatis s-click, nebo zkusis zajistit vysledek jinak. A tady v Praze se to pry vseobecne vi. Ja vsak nevim co si myslet.
Petra
Profil
V Seznamu existuje více způsobů, jak si zaplatit reklamu ve výsledcích vyhledávání. Buď je to PPC systém Sklik - kde se platí za každé kliknutí na inzerát nebo placené zápisy na klíčové slovo (platí se za umístění na období). Samotný fulltext tyto placené pozice, které se zobrazují mimo výsledky vyhledávání (vpravo, nad nebo pod) nijak neovlivňují. Stáří domény je u více vyhledávačů jednou proměnnou do vzorečku pro vypočítávání pozice, to ale vůbec neznamená, že nové domény nemají šanci
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0