Autor Zpráva
Knopi
Profil
Ahoj, není to jen tento web - v podstatě vždy jsem měl problém s googlem, nemohl byste mě někdo odkázat, nebo případně napsat proč jako jediný google tuto stránku přehazuje v pořadí jako na běžícím pásu? První týden byla třetí, pak jsem ji skoro nenašel, pak byla na třetí straně atd., škoda mluvit. Stránka je na internetu měsic a v českých vyhledávačích se vypracovala skoro na špici na klíčová slova (atlas, centrum, seznam - tam tedy problém není). Jak pomoct googlu, aby stránku posunul pořadím?

Určitě zpětné odkazy by pomohly...
Knopi
Profil
V současné době se web nachází na druhé stránce http://www.google.cz/search?q=tom%C3%A1%C5%A1+rosick%C3%BD&hl=cs&lr=&s tart=10&sa=N . Jedná se o tento web http://www.malymozart.net/ .

Pro administrátory: Při úpravě příspěvku mě zlobí Anti-spam - vůbec mě to tam nepustí, včera ani po hodině...
paett
Profil *
Cau,

z toho bych si nic nedelal. mas-li stranku na netu mesic, tak to je jeste dost krátko. mam zkusenosti, ze google casto meni pozici stranek, obzvlaste "mladych". Mi se stranky usadily az cca po 3 mesicich. Rozdil googlu oproti ostatnim je podle me v tom, ze prochazi internet rychleji (rychleji zaindexuje nove weby popripade promitne zmeny na stavajicich webech do svych vypoctu pro zobrazeni jednotlivych odkazu) u nej se pozice stranek meni cca co tyden. u jyxa i fultextu v seznamu je to mnohem pomalejsi, takze behem toho mesice se to mozna prakticky neprojevilo.

Mimochodem muzu se zeptat, cim jsi primel centrum, resp Morfeo, aby ti tak dobre zaindexovalo tve stranky? Dari se mi relativne dobre pozice v seznamu jyxu i google, ale morfeo me stale tvrde ignoruje a nevim co delam spatne.

Mej se
Knopi
Profil
paett: Centrum...? No, já se snažím optimalizovat stránku obecně pro všechny vyhledávače a snažím se dodržet základní pravidla. Určitě nejlepším lákadlem pro centrum a vůbec obecně je poutavý text. Co jsem si, ale všiml, tak centrum miluje obrázky, které mají klíčové slovo u obrázků v altu. Jak už jsem říkal, nějaký důvod ti přesně říct nemohu, protože v oblasti "seo" takové zkušenosti nemám. Když stránku dobře optimalizuješ mělo by to zabrat všude. Mě zatím vždycky trápil google. Ale ještě počkám, někde jsem teď četl, že google indexuje stránky někdy i půl roku..., snad to přijde časem. :o) To je obor zkušeností na celý život. :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0