Autor Zpráva
Knopi
Profil
Ahoj, jak je to z hlediska SEO lepší?

1) Stránka z hudebnímy CD (je jich asi 5), všechny jsou na celé stránce pod sebou. Každé CD se skládá z OBRÁZKU, NÁZVU, INTERPRETA, NAKLADATELE, SEZNAMU SKLADEB.

Takže můj title by vapadal asi takto: <title>Donald McDonald: Přehled hudebních alb, CD</title>

2) Přemýšlel jsem nad tím a dospěl jsem k názoru, že pro vyhledávače by bylo asi lepší udělat stránku se seznamem těchto alb, kde si bude moct uživatel zobrazit každé album s informacemi osamoceně.

Takže title by byl přesnější: <title>Donald McDonald, hudební album: Pod stromem</title>

Jenže já bych ty alba chtěl mít všechny s informacemi na jedné stránce s obecným title viz. bod 1). Může z velké části zlepšit pozici ve vyhledávači na požadovaný dotaz přesnější title? Nebo je důležitější ten obsah, kde se také objeví název alba Pod stromem?

Doufám, že jste mě pochopili.
Nox_lbc
Profil
Může z velké části zlepšit pozici ve vyhledávači na požadovaný dotaz přesnější title?

IMHO Ano ...

Nebo je důležitější ten obsah, kde se také objeví název alba Pod stromem?

Taky ;-)

Rozdělil bych na 5 stránek ...
quinux
Profil
Knopi
Taky si myslím, že je lepší rozdělit produkty samostatně a dát k nim nějaky popis + třeba i hodnocení uživatelů pokud popisu je málo
tiso
Profil
ešte by si mal pridať súvisiace produkty - na stránke z jedným cd dať odkazy na tie ďalšie 4
Knopi
Profil
OK, díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0