Autor Zpráva
Shadowwolf
Profil
Chtěl bych se zeptat, proč je tak obrovský rozdíl ve vyhledávání Seznam ČR a svět. Z logiky věci mi plyne, že ČR by měla být restriktivní takže by stránka měla dosáhnout stejných či lepších umístění než při nastavení svět. Jenže to tak není, na svět mi to hodí cca 8 pozici a na ČR bůhvíco, listoval jsem někam na 10. stránku pak mě to přestalo bavit.
habendorf
Profil
svět jede přes google
Fingon
Profil
Bohuzel seznam je takovy exot, tam kde jsi v googlu, morfeu (centrum), atlasu ci jyxu na prvni nebo pate pozici tak na seznamu jses na 35. :-) Bohuzel je to tak a mam to z vlastni zkusenosti.. :-D :-(
Shadowwolf
Profil
habendorf: to vím, ale otázka je stejná. resp. můžu to otočit klidně jinak, konkrétní stránka má PR2, JyxoR 106 a SR 0 ... ta chyba je v podstatě jen v SR. Jenže s tím se nedá hnout ať to zaregistruji kamkoli. Odkazy vedou dokonce i přesně na tu konkrétní stránku ne jen na homepage.
habendorf
Profil
Mě připadá celkem přirozené, že různé vyhledávače používají různé algoritmy a vrací různé výsledky.

Prostě google tě má radši.
Shadowwolf
Profil
Jo to je ok, ale nejsou veškeré rankings na bázi odkazů??? A Seznam mi bohužel neukáže jaké a kolik jich má v databázi. A proto ještě jednou je normální kombinace PR2, JR106 a SR2. Stáří domény je cca 2 roky
venca163
Profil
tam kde jsi v googlu, morfeu (centrum), atlasu ci jyxu na prvni nebo pate pozici tak na seznamu jses na 35. :-) Bohuzel je to tak a mam to z vlastni zkusenosti..
neřekl bych, že to je pravidlo...na seznamu jsem 1. - 5. na věci, které třeba s tématikou webu až tolik nesouvisí...když jsem na googlu 1. - 5., v drtivé většině případů je to na fráze, které vystihují tématiku webu...google imho vyhazuje relavantnější výsledky
radek.novy
Profil *
Stáří domény na PR nemá žádný vliv.... A pokud potřebuješ větší SRank, musíš ukecat někoho kdo ti umístí odkaz na stránku se slušným SRankem (alespon 30 ) a pokud možno, na této stránce nebylo více jak 5 odkazů...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0