Autor Zpráva
enti
Profil
Robim uz viac ako jeden rok jednu stranku (komercnu) a nech robim co robim co sa tyka SEO neviem si s tym ani trosku rady...Mam stranku so zvlastnou temou (memorial website)(proste nejake spomienkove stranky) a darmo som sa cely cas sustredil aj na SEO aj na obsah stranky proste aby som sa cim skor dostal vo vyhladavaci hore nijak raz to nejde...A pritom ked dam napr. vyhladat slovo ONLINE MEMORIAL v google tak su tam otrasne stranky na prvych miestach ktore vobec ani len sa mojej nepriblizuju co sa tyka SEO nastaveni...napr. je tam www.angelsonline.com alebo www.remembered-forever.org alebo www.memorialsonline.com alebo www.geocities.com/heartland/valley/8314/ alebo ine ktore poriadne nemaju ani meta tagy alebo title..proste tieto stranky maju od SEO optimalizacie strasne daleko ale najviac ma sere tato stranku www.remembered-forever.org ta nema ani v nazve online memorial alebo tak je otrasne robena a jednoducho som z toho zufaly uz a neviem co je na mojej zle ze ju nevie dat ani do prvej 100ky...a co sa tyka funkcnosti tak to ani nehovorim....Neviete mi poradit co mam zle na svojej stranke preco ten ******* google ju neda hore...co mu vadi...atd...na www.whois.sc som dostale nejake skora 96 na SEO aj na inych ratingovych strankch mam skoro vzdy okolo 90 ale je mi to na dve veci na ***** a na nic kedze google mi neda vacsie skore a neda ma hore....Ps:
co sa tyka odkazovania na moje stranky s porovnanim s tou www.remembered-forever.org mam ovela viac....
Prosim poradi mi niekto v com robi chybu???
DAKUJEM
moja stranka je www.last-memories.com
MichalekII
Profil
enti néně nadávat, méně závidět a více pracovat (shánět zpětné odkazy z kvalitních webů) :-)

zdá se mi, že na váš web vede příliš málo zpětných odkazů
enti
Profil
vice pracovat???Robim na tom uz viac ako rok v kuse aspon si videl tu stranku(co vsetko na nej je a ako je spravena co sa tyka stranky seo) a skusil si si ju porovnat...Nejde o zavidenie ide o jednoduche vysvtlenie ako to je mozne ze stranka www.remembered-forever.org ktora nema nic spolocne s SEO opimalizaciou je na tretom mieste...ako to je mozne???Cele google funguje podla dost onicom ked taketo stranky ktore poriadne nemaju ani meta tagy dava na prve mieste...vsak si pozri a uvidis...
Railbot
Profil
enti
Povím ti novinku, krom tagu description jsou meta tagy vesměs k ničemu, většina vyhledávačů je ignoruje. Tvůj web je velice špatně prvedený. Je pomalý, složen především z obrázků. Zkus pracovat na moderní verzi, která by byla příjemnější pro návštěvníka i pro roboty. Využij plně CSS a dívej se, jak web vidí robot (bez stylů, bez obrázků). Zkus se takto na něj podívat i nyní. Nedivím se, že se Googlu tvůj web nemusí moc líbit. Nadávky jsou k ničemu, Google je soukromý subjekt a může si dělat co chce, s tím nic nenaděláš.

Zajímalo by mě, co ty máš za "SEO optimalizaci". Meta tagy, k ničemu. Pěkné url nemáš, zpětných odkazů také moc (ne z kvalitních webů). Dál?
enti
Profil
1. Asi nevidis dobre je plne vyuzivane css nenajdes jeden style priamo na stranke
2. Ja som sa pytal na provnanie preco ta jedna stranka je na tretej pozicii a je menej optimalizovana SEO ako moja ktora nie je ani v 100
3. Jasne ze su tam obrazky ktore google nevidi ale prijemnsie pre nastevnikov NIE PROGRAMATOROV su vzdy obrazky
4. URL ???Cele SEO nie je len o URL a to jeho je ovela krajsie nie???remembered-forever a je treti takze URL sem ani nemiesaj
5. Ak sa pozries na to iba bez obrazokov holy text tak ako to vidi google tak uvidis ze je to 5 krat viac prisposobene ako vsetkych prvych 10 stranok co najde google.
6. Asi v jedinom mas pravdu a to ze mam malo odkazov...Ale ked si mi tu uz taky odbornik na SEO ako ziskas len tak odkazy ked na svoju stranku nechces ty dat ziaden odkaz aby to bolo bez reklamy...teraz bud mudry
enti
Profil
A este k tej rychlosi google nenatahuje obrazky ako si sam povedal takze google vidi iba stranku ktora ma 10KB co je viac nez MALO!!!!takze nedristaj o tom ze je pomaly web...
enti
Profil
ako nechcem sa hadat s nikym ja chcem radu ohladom celeho seo:
pozrite si tuto stranku: http://www.angelsonline.com/ nema ani len text v sebe nic a ma google rating 3 a pri napisani v google online memorial je asi v prvej trojke
tak len chcem vysvtlenie ako to je mozne ze takato stranka je v prvej trojke...Ale najprv vas ozaj poprosim pozriet sa na nu poriadne a potom si ju prorovnat s mojou a zhodnotit preco takato stranka moze byt v prvej trojke a moja nie....A ked ste si mysleli ze SEO uz rozumiete celkom dobre tak mi to skuste vysvetlit..lebo zatial sa nikto nenasiel kto by mi vedel povedat preco to tak je....
smajli
Profil
enti
zanedbal jsi budování zpětných odkazů, nejsi v žádném světovém vyhledávači zaindexován
enti
Profil
Ako rozumiem co tym myslis ale tak som sa to snazil dat niekam ale vsade uplne vsade pytaju odmna obrovske peniaze za to aby ma dali niekam..uz rok sa snazim vopchat link do www.dmoz.com ale bez uspechu....Kde vsade by som mal dat podla teba link (je nieco co je aj zadarmo) lebo zas platit 100$ za nieco tak neviem...hmm
Steven
Profil
Ja ti to prozradim, jen uz proboha prestan nadavat na Google a kohokoliv kdo se ti snazi pomoci.

1. Co nejvice užitečného textu do prvního kilobajtu stránky.
2. Diskusní fóra. I odkazové služby a la Linkuj apod. jsou samozřejmě i v angličtině.
3. RSS
4. Digg
Stačí?
enti
Profil
Oki dik ja vies nadavam na google lebo ked vidim stranky ako http://www.angelsonline.com/ ktora maju manej alebo rovnaky pocet backlinks ako ja a su v top 10 tak ma dost dost rozhneva ze ako to je mozne...
3 a 4 bod som nie velmi pochopil RSS co tym myslis a Digg tiez si niesom celkom isty ze co presne tam...hmm diky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0