Autor Zpráva
Jan Rippl
Profil
Ahoj Vám všem.
Předmětem mého příspěvku do této diskuse je, poprosit Vás v případě, že o to budete mít zájem, o vkládání odkazů v síti internet do katalogu serveru Mokřiny.cz.

Pro vložení tohoto typu obsahu není nutná registrace. Pro případ, že by jste chtěli odkaz později editovat však registrace nutná je.

Cílem této mé iniciativy, je vytvořit možnost pro návštěvníky serveru vyhledávání zajímavých odkazů v síti internet.
Rád bych, aby Vám za tuto pomoc bylo odměnou vylepšení Vaší pozice v ostatních vyhledávačích.

Děkuji
S pozdravem
Honza
Administrátor serveru
Railbot
Profil
by Vám za tuto pomoc bylo odměnou vylepšení Vaší pozice v ostatních vyhledávačích.
Ano, za odkaz na link farmě budou vyhledávače jistě vděční :)
MichalekII
Profil
Railbot
Ano, za odkaz na link farmě budou vyhledávače jistě vděční :)

Ale, ale ne hned tak panicky ... většina katalogů není považována za link farmy něco si o tom nastuduj, než tady zase budeš panikařit ;-) http://en.wikipedia.org/wiki/Linkfarm
Railbot
Profil
MichalekII
Nikdo tady nepanikaří, nepřeháněj, nejsi v bulváru.
Jan Rippl
Profil
Railbot
Tobě přijde www.mokriny.cz jako linkfarma?
Ty tam vidíš nějaké přebujelé seznamy odkazů?
A nebo máš nějaký mindrák...

Ono to co bude v tom katalogu, bude dostupné jen ve vyhledávání, takže jestli je pro tebe obsah databáze a její prohledávání dle konkrétních parametrů linkfarmou, tak to aby jsi si odpojil pc ze sítě :)
Meldo
Profil
Jan Rippl
Kde konkretne sa na tej stranke nachadza ten katalog. Urcite by som nieco prihodil, len bohuzial sa mi nepodarilo ten katalog najst. Inak, celkom dost chaoticka stranka. Chcelo by to porozmyslat nad novou strukturou.
niCe
Profil
Ano, také jsem zkoušel přidat odkaz na svojí stránku, ale po 3 minutách hledání jsem nenašel kde, dokonce nemám ani blízké tušení, kde by to mohlo být...
Mustafa Ibrahim
Profil *
Jestli ono to nebude tím, že pan Rippl možnost přidání odkazu do katalogu odstranil a nedal Vám tady o tom vědět. :)
niCe
Profil
To by odstranil nějak brzy, ne? :) Počkáme si na jeho reakci.
Meldo
Profil
Napisal som mu mail. Ak sa dockam odpovede, dam to sem.
Jan Rippl
Profil
Omlouvám se ale brzy to napravím.
Jan Rippl
Profil
Už by to mělo být funkční. Odkaz je přímo na hlavní stránce a v menu taktéž. Můžete zároveň vytvářet kategorie, které budou později editovány a členěny. Děkuji za Váš zájem.
Jan Rippl
niCe
Profil
Nechci bát indiskrétní, ale je to divný. Přidal jsem odkaz, napsal jsem tam (to snad byla kategorie, kterou jsem si mohl vymyslet?) a teď koukám, že to chci někde najít, a ejhle, já nikde nevidím možnost si prohlížet ten katalog. Možná už jsem ale slepý a potřebuji si jít koupit ostřejší kontaktní čočky.

Pěkný den,
niCe
Jan Rippl
Profil
Tyto odkazy jsou dostupné buď prostřednictvím vyhledávače, nebo katalogu.
Aktualizaci pro vyhledávání zajišťuje Cron v určitých intervalech (popř. manuálně spuštěný).
V případě katalogu bude je nutné ještě posečkat :)
Pracuji na tom dnem i nocí. Nemám na starosti jen internetovou prezentaci Mokřiny.cz, ale celý server, a to včetně freehostingových účtů apod.
Meldo
Profil
No ja neviem, ale mozete mi poslat priamo odkaz do toho katalogu? Nevidim to tam nikde. Po kliknuti na clanok na hlavnej stranke je tam zasa len clanok. Ziadny odkaz.
Jan Rippl
Profil
Meldo
No on ten katalog je přímo na úvodní stránce v tzv. bloku. Možnost přidání odkazu je přímo dole pod kategoriemi. Vývoj katalogu pokračuje dál, a jeho podoba se může měnit. Podotýkám, že samotný katalog je založený na dvou modulech, a to na taxonomy a node.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0