Autor Zpráva
stanley
Profil *
Neviem či to nie je blbosť ale čo už...
Potrebujem dať na stránku zopár slov, ktoré priamo nevyhovujú layoutu stránky - nikde nepasujú - ale ktoré sú dosť dôležité... Rozmýšľal som nad hidden systémom, ale napadlo ma urobiť to takto: text ktorý je dôležitý, ale nesmie byť viditeľný - v css ho nakonfigurujem na rovnakú farbu ako background... Čo vy na to? Dokáže to Google analyzovať ako neprípustný prvok v optimalizácii?
Díky...
Marek Prokop
Profil
http://vyhledavace.info/seo-faq/8/skryty-text-css
Streamer
Profil
podla mna to google i ked sa niekde pise ze vie tak to nevie a nebude to vadit, rovnake pozadie a rovnaky text by teoreticky malo byt mensie zlo ako ked to skryvas inak... ale zase ked si vezmes ze css validator dokaze upozornit ak farba textu a pozadia je rovnka tak predsa len na tom moze nieco byt.... ak uz ma byt text ktory nema byt vydiet dal by som ho do nejakeho divy co ma napriklad height 1px alebo proste do marginom odstrvil nabok z viditelnej casti v dive ktory ma overflow hidden
Darth Nihilius
Profil
podla mna to google i ked sa niekde pise ze vie tak to nevie a nebude to vadit
Jestli to Google pozna nebo ne je uplne jedno, protoze to pozna tvoje konkurence, a te to bude vadit urcite. Napraska te a google te zabanuje rucne.
shaggy
Profil
Nekalé SEO praktiky sú dôvody pre penalizáciu stránky (a tiež k tomu pristupujú).
Ak tie slová nevyhovujú layoutu stránky, tak asi nie sú také dôležité ;-)
V opačnom prípade ide iba o umelé zvyšovanie výskytu slov v texte = nekalá SEO praktika, je jedno či si to všimne google, alebo niekto iný, kto ta udá, ale proste sa to nerobí.
Mautinek
Profil
Tohle se ani za SEO praktiku považovat nedá. SEO je optimalizace pro vyhledávače, nikoli "jak nejlépe oblafnout vyhledávač"... někde jsem četl, že to Google rozpozná, jestli to je pravda nebo ne však posoudit neumím, takové praktiky se prostě nedělají...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0