Autor Zpráva
Kimseo
Profil
Dobrý den,
na Google Analytics jsem se kdysi zaregistroval na svůj e-mail (nevytvářel jsem si googlovský) a hezky jsem si sledoval statistiku jedněch stránek. Pak si můj známý vytvořil svůj účet a chtěl mi poskytnout přístup ke statistikám svých stránek. Prý to lze jen tak, že si vytvořím googlovský mail. Tak jsem to udělal, ale jsem teď z toho trošku zmatený. Snažím se zalogovat na svůj starý e-mail a heslo a jakmile se zaloguji, tak vpravo nahoře vidím své jmeno.prijmeni(zavinac)gmail.com a nabízí mi to Sign up místo abych tam viděl svůj jiný účet a své statistiky. Možná to je trošku zmatené. Nechci tu s tím otravovat, pokud někdo poradíte na e-mail tak moc díky. Už mi ty statistiky chybí a furt se v tom motám.
Petra
Profil
Na koukání do jiných účtů není potřeba mít Google mail, stačí mít Google account (což máš, když máš účet v Analytics). Tu část s logováním úplně nechápu, ale normálně se přihlašuj pod tím svým emailem, který potřebuješ, pokud se ti tam vnutí jiný, je dole odkaz "Sign in as a different user".
Kimseo
Profil
Já budu asi vypadat jako trouba ale ten odkaz "Sign in as a different user" tam opravdu nemám. Mám tam:

Improve your site and increase marketing ROI.
Google wants you to attract more of the traffic you are looking for and help you turn more visitors into customers.
Use Google Analytics to learn which online marketing initiatives are cost effective and see how visitors actually interact with your site. Make informed site design improvements, drive targeted traffic and increase your conversions and profits.
Sign up now, it is easy and free!
(5M page view cap per month for non AdWords advertisers.)
Petra
Profil
Mluvíme oba o stránce http://www.google.com/analytics/ a boxíku s přihlášením?
Kimseo
Profil
Tak po kliknutí na ten odkaz jsem skutečně viděl "sign in as a different user". Skutečně tam předtím nebyl (nejsem lama, na PC dělám 10 let). Avšak představte si že už tam opět vidět není :-) Zřejmě na to mají vliv nějaká cookies či co. Napadlo mě ještě zrušit ve svém účtu u google jeden z e-mailů. Standardně však povolují odebrat jen ten "ne googlovský" :-) Mám ho zkusit odebrat? Nepřijdu o své statistiky?
Kimseo
Profil
Jinak tedy i po přihlášení jako "jiný uživatel", na ten svůj původní mail mi to skočí opět do jmeno.prijmeni@gmail.com ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0