Autor Zpráva
radozaj
Profil
Ahoj,
z weblogov som vycital jednu zaujimavu vec a to, ze kazdy den zhruba od polnoci do 4:00 rana mi google loguje domenu a do mojho hladaca pise sveliake vyrazy. Tak napr. vcera to bolo toto: (rozoberať týždne skusit darit obrazok prikladam substratu kurziva znesu podmienkam kontaktov kúpiť bohus prihlasim ďalšími kliknúť neskoro zatvorky spravne spustenia užívateľa cymbidiu témach náročnejší vypisovani prerobím rozmnozit temu zobrazí označenie nezobrazi uznávam spytať pokúšal špecialne plesnivieť prihlasenie preckat južnom poskodenia pestovateľov krásne). Tieto pripojenia na server sa mi nezaratavaju du ziadnej statistiky (a to ich tam mam az 3). Normalne by to bolo asi jasne, zrejme mi google vyhladavac prehladava web z klucovimi slovami, ale zaujimave je natom to, ze vzdy od pol noci do stvrtej rana. Jaden taky log prikladam:
crawl-66-249-72-196.googlebot.com - - [03/Nov/2007:02:43:17 +0100] "GET /diskusie/finder.php?najdi=skusit&stav=prispevok&type= HTTP/1.1" 200 8446 "-" "Mozilla/5.0 (compatible; Googlebot/2.1; +http://www.google.com/bot.html)" 89843 283 8672

Kedze s weblogmi len zacinam, tak neviem, ci je to v norme a len tu zbytocne traposim?
Leinad
Profil
Tipuji že čas bude náhoda. Bot by neměl vyplňovat formuláře. Nevede na to odkaz odněkud?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0