Autor Zpráva
Pava
Profil
Zdravím a mám jednu otázku, která se týká kódu 205 a seznamu.cz.

Jeden z mých webů najednou úplně vypadl na seznamu z vyhledávání na základě klíčových slov.

Kontaktoval jsem seznam, kde mi sdělili, že můj server, při poslední návštěvě robota, hlásil kód 205, totiž reset vyhledávaného záznamu. Což znamená, že robot dále nepokračovat a ještě k tomu resetoval dřívější záznamy. Teď musím tedy čekat několik dní, než mě znovu zalistuje.

Můj dotaz je: Kdo a jak mohl spustit tento kód 205?

O dedikovanej server se starám pouze já, robot.txt a htacess je čistý a je tam přesně to co má být. Prosím Vás, pokud někdo o tom něco ví anebo se setkal s podobným, napište.

Děkuji moc a všechny Vás zdravím.
smajli
Profil
Stalo se mi to před několika týdny také a zůstaly mi na seznamu pouze 3 stránky z webu. Já mám tušení, že jsem měl chybný zápis v htaccess na přesměrování jednoho webu, který jsem stěhoval z domény 3. řádu.
Pava
Profil
No to htaccess ja mam cisty.

A jedna kuriozita: Jeden web jsem nechtel zalistovat. V robots.txt jsem mnel:
User-agent: * Disallow: /
a pouze Seznam mne hrave zalistoval. Google , yahoo... ne. To je takva Czech made zahada.
Pava
Profil
Jo a ten web uz mam v poradku. Vratil se na stare misto. Mezi tim zmizel dalsi na nekolik dnu a uz je zpatky. No jak rikam : Czech made zahada od Seznamu.
DoubleThink
Profil *
Kontaktoval jsem seznam, kde mi sdělili, že můj server, při poslední návštěvě robota, hlásil kód 205, totiž reset vyhledávaného záznamu.

Stavový kód 205 není reset vyhledávacího záznamu:

The server has fulfilled the request and the user agent SHOULD reset the document view which caused the request to be sent. This response is primarily intended to allow input for actions to take place via user input, followed by a clearing of the form in which the input is given so that the user can easily initiate another input action. The response MUST NOT include an entity.
Pava
Profil
OK, je to podobne a proc tomu to tak je? Mozna server byl nedostupnej?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0