Autor Zpráva
Ghosting
Profil
Zdravím,
chtěl bych se zeptat proč má Worpress tak dobré SEO, byl jsme svědkem toho, jak google zaindexoval nový článek běžící na WP do 10 minut. Četl jsem, že je tam nějaký script či co, který při změně posílá požadavky googlu, který přiběhne a naindexuje nový obsah. Nevím jestli je to pravda.
Díy az objasnění.
Nox
Profil
Četl jsem, že je tam nějaký script či co, který při změně posílá požadavky googlu, který přiběhne a naindexuje nový obsah
Podle mě nesmysl, pokud by to existovalo, tak by to neměl jen WP, naopak by to bylo rozšířenější a tím pádem by to stihlo stejný osud jako meta revisit after a podobný nesmysly
Timy
Profil
Ono by třeba stačilo, kdyby se Google choval jako RSS čtečka…
Nox
Profil
Timy
On se tak nechová proto aby líp reprezentoval model surfaře a zobrazoval tak výsledky relevantněji - tzn. čím odkazovanější, tím lepší pozice atp.
Timy
Profil
Nox
Já jsem surfař a RSS používám :-). Jinak nevím, co má pozice společného s frekvencí návštěv robota.
souki
Profil
Ale něco takového skutečně existuje. Narazil jsem na to onehdá když jsem s zajímal o Google Custom Search. Je tam návod, jak google pingnout, aby přiběhnul. Samozřejmě to není hned, ale mělo by to být rychlejší.
Jan Rippl
Profil
Ghosting
Nox

http://rpc.pingomatic.com/
:)

Skutečně takový scipt existuje

Ale lze to provézt i manuálně http://www.pingomatic.com/
Ghosting
Profil
Jan Rippl
souki
Díky za vysvětlení. :-)
Nox
Profil
Aha, tak ok:) zrovna toho Googla tam nevidím, ale i tak, no - zajímavé
Marek Prokop
Profil
Ono by třeba stačilo, kdyby se Google choval jako RSS čtečka…

Ale Google se přeci chová jako RSS čtečka, resp. má minimálně tři vyhledavače, které se tak chovají -- Blog Search, News a vyhledavač v Readeru. Když budete mít dostatečně autoritativní web s RSS feedem, dosáhnete indexace nových článků v řádu minut či maximálně desítek minut. S Wordpressem to nijak přímo nesouvisí.
Richi
Profil
Souhlasím s Markem, podle me stačí aby jsi měl web v Readru a Google jej bude indexovat do pár minut.
Ghosting
Profil
RSS feed jsem měl, je to k ničemu. :-)
Marek Prokop
Profil
RSS feed jsem měl, je to k ničemu.

Ano, samotný RSS feed je k ničemu -- viz můj a Richiho příspěvek výše.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0