Autor Zpráva
Creation
Profil
Zdravim,
chcel by som sa spytat ze kebyze mam domenu napr. bestpub.sk a venujem sa rozvozu pizze, ci by mi pomohlo pre seo registrovat si dalsiu domenu napr. bestpizza.sk? Ak ano ako by som mal riesit presmerovanie? Alebo by som mal skopirovat ten isty obsah aj na tuto stranku? Za odpoved vopred dakujem.
ninja
Profil
Creation:

1. bestpub.sk neni dobra domena (znacka) pro firmu rozvazejici pizzu.
2. Domena bestpizza.sk urcite pomuze, zvlaste pro snadne zapamatovani uzivateli.
3. Primy vliv na pozice ve vyhledavacich bude velmi maly, respektive zadny.
4. Neprimy vliv muze byt velmi velky (viz bod 2).
5. Obsah urcite neduplikovat, nastavit presmerivani z jedne domeny na druhou. Jako hlavni bych pouzil bestpizza.sk.
Creation
Profil
Creation:
1. bestpub.sk neni dobra domena (znacka) pro firmu rozvazejici pizzu.
2. Domena bestpizza.sk urcite pomuze, zvlaste pro snadne zapamatovani uzivateli.
3. Primy vliv na pozice ve vyhledavacich bude velmi maly, respektive zadny.
4. Neprimy vliv muze byt velmi velky (viz bod 2).
5. Obsah urcite neduplikovat, nastavit presmerivani z jedne domeny na druhou. Jako hlavni bych pouzil bestpizza.sk.
Hlavnu uz ale mam bestpub.sk, ale ked spravim napr. pizzabest.sk nenajdu ma lahsie vyhladavace na klucove slovo pizza ked ho obsahuje aj domena? A ake presmerovanie je dobre pouzit aby to bolo najlepsie pre vyhladavace?
ninja
Profil
Creation:

Nejvyznamnejsi vyhledavace jiz slova v domene prakticky nehodnoti.

Volil bych presmerovani z bestpub.sk na pizzabest.sk, protoze pokud rozvazite pizzu, proc mate domenu "pub"?

Presmerovani klasicke HTTP 301 - Moved Permanently.
Creation
Profil
ninja

Pretoze podnik sa vola bestpub a teda oplati sa podla vas ta dalsia domena alebo je to zbytocne? lebo podla mna je nazov domeny dolezity, ale mozno sa mylim.
ninja
Profil
Aha, pokud se podnik jmenuje bestpub, tak je to slozitejsi. Musite zvazit kolik bude stat zmena (vizitky, potisky, atd.), kolik v soucasne dobe mate primych pristupu, jake je povedomi o znacce, atd.

Mysli ale ze za tech par stovek rocne dalsi domena stoji, i kdyby mela zatim byt jen zaregistrovana, bez presmerovani ci obsahu.

A naposled: nazev domeny je velmi dulezity, ale nema primy vliv na umisteni ve vyhledavacich.
Creation
Profil
ninja

V podstate chcem vediet len tolko, ze ci ludia lahsie objavia donasku pizze ak bude existovat aj domena pizzabest.sk s presmerovanim na bestpub.sk. Ze ci to nejako moze zvysit navstevnost.
habendorf
Profil
Creation

Já osobně bych ji nepořizoval.
ninja
Profil
Creation: Chci si objednat pizzu, vidim dve domeny: bestpub.sk a pizzabest.sk. Osobne sahnu po pizzabest.sk, pokud budou jinak stejne.

Obdobne pokud si na vylohu napisete "Pub" misto "Pizza", vetsina lidi nebude potesena tim, co najde uvnitr (pizzu bez hospody).
Creation
Profil
Takze je to asi zbytocne. Dakujem za nazory.
Creation
Profil
Este pripomienka. Na inom fore mi poradili takto

Ahoj, v kazdom pripade je dobre, ak sa tvoje klucove slovo v domene nachadza, takze ak sa venujes rozvozu pizze, urcite si zadovas taku domenu.. v ziadnom pripade nekopiruj obsah z predchadzajuceho webu, bud vytvor uplne novy obsah alebo ak chces pouzit vsetko povodne, tak jednoducho presmeruj staru url na tu novu pomocou .htaccess 301 presmerovania..

takze ako to teraz je?
Marek Prokop
Profil
Creatione, mám chuť vás zaškrtit. Předevčírem jsem právě kvůli vám a vám podobným poslal tento příspěvek:

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=13&topic=89129

Stále je ještě jen 4 řádky pod tímto.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0