Autor Zpráva
Bruno
Profil *
Zdravím všechny, rád bych se zeptal, jaké máte zkušenosti se získáváním zákazníků pomocí různých najdicenu,... tedy, vytvořením a xlm feedu a jeho rozšířením.

Děkuji, Vox

Moderátor Chamurappi: Titulek „XML FEED“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Richi
Profil
Internetový obchod bez XML feedu je v dnešní době poloprodukt a propagace pomocí srovnávačů cen je nezbytností :-)
Denně navštíví tyto vyhledávače (dle mého odhadu) tak 300tisíc lidí (zbozi.cz má tak 120tis a zbytek další jako http://www.cenyzbozi.cz/ atd :-), myslíš že je to tak malé číslo aby si obchod dovolil nebýt tam? Mimoto je to většinou zadarmo a majitele shopu to nic nestojí. Spíš nechápu shopy které tam nejsou.
ferry
Profil *
No mám internetový obchod a bohužel neustále narážím na problém, jak získat feed zdarma, neboť můj poskytovatel obchodu, tedy platformy mi jej hodlá sdělit pouze za poplatek.Mám vůbec nějakou šanci tento jeho požadavek obejít a napsat si feed sám - bohužel to neumím.Co je mi pltná registrace do katalogů, když většina z nich po mě chce feed a já ho nemám šanci zjistit.Docela mě překvapilo, že jej musím poskytovateli zaplatit, domníval jsem se že je tato věc pro mne automaticky přístupná.Co můžu dělat?Děkuji za radu.
Tomáš Meisner
Profil
No co na to říct... Ušetřil jste zřejmě při pořízení eshopu a využil jste nějaké eshopové platformy, která není na míru. Je tedy jasné, že poskytovatel té platformy vydělává na dodatečných službách (což by u eshopu na míru nebylo)... Je to jen o obchodním modelu, který jste si vybral...
Joker
Profil
ferry:
Mám vůbec nějakou šanci tento jeho požadavek obejít a napsat si feed sám - bohužel to neumím.
Podle mého názoru jsou dvě schůdné alternativy:
1. Zaplatit
2. Najít levnější alternativu a přejít. Nebo alespoň hrozit odchodem v naději, že stávající poskytovatel dá lepší podmínky.

Sice nevím, kolik peněz za to chtějí, ale podle mě to ve finále vyjde levněji, než to analyzovat a nějak obcházet vlastním řešením.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0