Autor Zpráva
JimmyHD
Profil *
Ahoj vsem!

uz je to dlouho ale nekde jsem cetl neco o tom ze sitemaps (dobry pro seo) je mozne mit jako txt soubor, kde na kazdem radku bude umistena 1 url.

Soubor je tim padem jen seznam url adres na jednotlive stranky a lze ho jednoduse upravovat pri vytvareni novych stranek jednoduchou administraci kterou jsem si udelal, vzdy by se pri vytvoreni clanku do toho souboru jen pridal link na clanek...

tak se chci zeptat zda s tim mate nekdo zkusenosti - sitemap jen jako txt soubor obsahujici pouze url adresy, jestli je to spolehlive, kde soubor umistit a jak na nej odkazovat z robots.txt

Predem diky za jakekoliv prispevky..
Marek Prokop
Profil
Asi jde o to, čeho chcete dosáhnout. Pokud máte stránky robotům nepřístupné, mohly by sitemapa v texťáku pomoci, ale jinak mi připadá k ničemu.
JimmyHD
Profil *
Asi jde o to, čeho chcete dosáhnout. Pokud máte stránky robotům nepřístupné, mohly by sitemapa v texťáku pomoci, ale jinak mi připadá k ničemu.

ne všechny jsou přístupné, přístupný je jen index a do toho se "includují" obsahy... takže fyzicky existuje je jedna stranka a to index.php a když jste na nějakém článku tak v adrese je např: http......./index.php?kategorie=4&clanek=5 a já se bojím že mi články vyhledávače nezaindexují pokud jim tyto adresy nedoložím v sitemapě
Marek Prokop
Profil
Pokud se obsah includuje na straně serveru (např. PHP) a na jednotlivé články vedou normální odkazy, neměl by to být problém.
drowmirg
Profil *
je naprosto jedno co probíhá na straně serveru

pokud jsi si jistý, že na každou tvou stránku vede odkudkoliv alespoň jeden odkaz. je sitemap zbytečné
JimmyHD
Profil *
probiha to na strane serveru.

odkazy na clanky mi generuje php, proto se zajimam o sitemap

mate nekdo zkusenosti s tim jestli to pracuje dobre ten typ kdyz je to txt soubor jen s url adresami?.. a jak na to mam spravne odkazat z robots.txt?..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0