Autor Zpráva
matýsek
Profil *
zdravím,vyskytl se takový problemek tak bych to svami rad prokonzultoval.Na web Odkaz se přidala na hlavní stranu motoinzerce.Nicmene po 2 tydnech jsme zmizeli na všechny klíčové slova tedy motoinzerce,motobazar,motorky...na slovo čtyřkolky jsme propadli již dříve...
Hlavním duvodem bych videl ,že se díky motoinzerci zmenila hustota na klíčove slova...třeba CZK OSTATNÍ značky motorek atd.A vytlačily tak slova na ktery byl veden nejvetší duraz...tedy na slova v titulku.Proto bych se rad zeptal jestli je možné zamezit indexovaní php souboru motoinzerce,ale k ostatním textum ktere jsou na hlavní strane aby mel robot normalní přístup.Pokud by jste mel nekdo jiny nazor nebo napad budu za nej vděčný....díkas

Moderátor Chamurappi: Původní titulek: „zablokování pro robota část stránky.Prosím radu odborníka“ — ty indián? Já opravit to. Za tečkou dělání mezera!
Rammsteinmv
Profil
Kakej na nějaký php soubor inzerce a zaměř se na jiné věci:

1.) Víc bych si pohrál s parametry alt obrázku (ať jsou všude správně,s háčky a čárkami a velkým písmenem a ať dávají všechny smysl)
2.) Titulek (a vůbec i jiné věci) jsou taková hloupá směs klíčových slov,nahradit
3.) Stránku http://www.levnemoto.com/index.php zruš a přesměruj na http://www.levnemoto.com/
4.) Kdyby ses moc nudil,mohl bys i některým obrázkům přidat parametr title (ne pro bota,pro lidi)
ninja
Profil
matýsek: urcite si neblokujte bazar, jeho navstevnici vam mohou ve finale prinest nejvetsi zisky.

Zameril bych se na upravy stranek, chtelo by to kompletne prepracovat. Zmenit strukturu, nasadit privetivejsi a jednotny vzhled, upravit texty.

Pokud mohu soudit, mate zajimavy artikl i ceny + fungujici bazar a forum. To jsou dobre vychozi pozice. Pokud sve stranky zprijemnite a zprehlednite pro uzivatele, urcite se zacnete objevovat vysoko ve vyhledavacich.
matýsek
Profil *
no věř že titulek není hloupa směs...možna to nevypada moc pusobive ale přes rok byla stranka na seznamu na prvních pozicích ...a o to jde...samozřejmě stranka by mela mit pro příchozího mit nejakou hodnotu.což myslím má,ale nejprve je dulezite tam toho člověka dostat...Chci se tedy zeptat je to možné abych zablokoval tu motoinzerci pro roboty?když to nepomuze tak pujdu pak zase jinym smerem ale jsem z 90% přesvedcen ze prave ta motoinzerce muze za tak razantní pokles pozic....
matýsek
Profil *
ninja
Vždyt jsem byl vysoko ve vyhledavačích permanentně přes rok....a to ten web byl mnohem mnohem horší...jsem rad ze me radíte ale proste takto nefunguje...robot je proste nejak naprogramovany a ta zmena co jsem před 2 tydny provedl se mu proste nelíbila...vznikla velká konkurence v hodnotě hustoty slov což jsem si neuvědomil ,takže dřív byla v hustotě slov velmi dobře motoinzerce,čtyřkolky...atd a nyní to jsou nesmyslene slova CZK OSTATNÍ atd díky pravě te motoinzerci.php
Rammsteinmv
Profil
jsem rad ze me radíte ale proste takto nefunguje...robot je proste nejak naprogramovany a ta zmena co jsem před 2 tydny provedl se mu proste nelíbila...vznikla velká konkurence v hodnotě hustoty slov což jsem si neuvědomil ,takže dřív byla v hustotě slov velmi dobře motoinzerce,čtyřkolky..
Aha,takže tomu nerozumíme my... Tak to jo.

Podle mě je hustota klíčových slov věc spíše přirozená a osobně do ní na svých webech uměle téměř nezasahuju. Jasně,že je třeba tam někde mít slovo,na které optimalizuješ,ale neplatí,že čím víc,tím líp. Spíš ho tam hlavně párkrát mít v různých tvarech a o víc se nestarat. Ty dopíšeš knížku o prasatech a pak si říkáš: nemám tam málokrát slovo prase?

Vidíme na tvém webu závažné chyby. Proč si je neopravit,když tě na ně upozorníme dřív,než začneš přemýšlet o nějaké hustotě?
Martin Weis
Profil
Nicmene po 2 tydnech jsme zmizeli na všechny klíčové slova tedy motoinzerce,motobazar,motorky...na slovo čtyřkolky jsme propadli již dříve...
Z čeho usuzujete že jste zmizeli na všechny vaše uvedená klíčová slova, na Googlu jste na první stránce výsledků vyhledávání, na Seznamu jsem vas nalezl na druhé či třetí stránce.
Hlavním duvodem bych videl ,že se díky motoinzerci zmenila hustota na klíčove slova
Pokud provedete vše co bylo uvedené v předchozí radě, proč tedy ještě nezkontrolute hustotu klíčových slov které se pro vás prvořadé a neoptimalizujete ji (což je dobré provést i bez podezření na hlavní důvod propadu)?
Rammsteinmv
Profil
Ještě dodatek: ať chceš nebo ne,napsat si do titulku velkými písmeny 7 klíčových slov není SEO
matýsek
Profil *
tak určitě tomu rozumíte...jen mě přijde trochu divné že by to mělo být titulkem či parametry alt obrázku když web běžel takhle jak dlouho a bez závažnejch problemu si držel pozice....a proto také duvod propadu vidím právě v přidaní toho souboru.Což je i dle mého logické že za to muže pravě tato změna jelikož nic jiného se s webem nedelalo...
matýsek
Profil *
Martin Weis
špatně jsem to formuloval tedy sorry.pro me zmizení znamena ztrata první stranky...z druhé již nikdo nechodí...jojo vím že na googlu jsem na prvních pozicích ale to je bezpředmětné z googlu taky nikdo nechodí....
Rammsteinmv
Profil
parametry alt obrázku
To proto,že:
1.) obrázkové vyhledávání může být také zdrojem návštěvnosti
2.) lepší alt znamená lepší přístupnost a použitelnost
3.) parametr alt se u klikacích ikon bere jako anchor text

že by to mělo být titulkem
Možná to není titulkem,ale tvůj titulek je prostě špatný a ještě lepší by to bylo s jiným

bez závažnejch problemu si držel pozice....
Taky to může být změnou algoritmu nebo něčím jiným
tiso
Profil
matýseka proto také duvod propadu vidím právě v přidaní toho souboru.Což je i dle mého logické že za to muže pravě tato změna jelikož nic jiného se s webem nedelalo...
Toto je častá chyba - vedieť že za to môže nejaká zmena. Príčin môže byť oveľa viac:
1. optimalizácia konkurenčných stránok
2. zmena algoritmu vyhľadávača
3. bonz od konkurencie
4. penalizácia od samotného vyhľadávača (nesúvisiaca so zmenou, proste si "prišiel na rad")
5. technické problémy stránky
...
matýsek
Profil *
tiso
Já vím že se už asi opakuju ,ale proste když rok si stranka drží pozici,pak udelam změnu a ztratí pozice ,tak ani jeden z bodu se me nezda moc pravdepodobny .Navíc bod 3a 4 nevim co by na me mohl kdo bonzovat,nemyslim ze používam nejaky nefer zpusob.
Rammsteinmv
Profil
Takže chceš jen zařídit,aby bot neviděl kousek stránky? Myslím,že když to na té stránce je,nemá důvod něco vynechávat. Sám nevím...zkusil bych neindexovatelný rámec,javascript,obrázek,flash...? Ale asi ti to nepomůže... Pak tu můžeš napsat,jak to dopadlo.
matýsek
Profil *
no řešil sem to ted se svým spolupracovníkem tak by jsme zatím dali CZK jako obrazek,jelikož na strance je indexovan 90x .Zatim tedy odstoupím od zámeru na inzerci zamezit pristup robotum protoze zase to tvoří myslim nemalou hodnotu webu a asi by to byla škoda jak jste zde říkali.Už jsem par zmen udelal...tak uvidíme ...dam zase vedet jak se situace vyvrbuje.dík teda všem za rady...
matýsek
Profil *
jen by me zajímalo když budeme konkretní a budeme treba hovořit o slovu čtyřkolky...včem je tento web lepší viz.
ctyrkolkylevne než muj www.levnemoto.com/

síla webu
síla webu

třeba vymenuji odkazy pouze se silnými tematickými weby,konkurence to neřeší,mám vyší SR optimalizuji cca na stejny pocet slov,odkazy na domenu atd staří domeny proste dle meho silny faktory mam take vetší...chapu že nekdo řekne že tech faktoru je mnohem více ale tak myslim ze tyto jsou jedny stech duležitějších ....
habendorf
Profil
Ten konkurenční web je celkem profi práce, mimo jiné např. se správnou strukturou nadpisů. Ten tvůj web je napsanej značně prasácky, o nějaké struktuře se nedá vůbec hovořit. Ale to jsou jen on-page faktory.

Čtyřkolky a ATV vozidla neboli (all terain vehicle) se stávají fenoménem dnešní doby.Původně čtyřkolky vznikly pro vojenské účely sloužících k přepravě malých nákladů a většinou dvoučlených hlídek monitorující střežené pásmo.Postupem času si však čtyřkolky nalezli místo i v mnoha jiných odvětvích.V dnešní době se se čtyřkolkami můžeme setkat v mnoha různorodých oborech ,jako například v zemědělství ,tak i ve sportu ,kde se čtyřkolky staly nedílnou součástí sportovních moto klání.

Tak jako v každém jiném odvětví i zde mezi čtyřkolkami je mnoho výrobců dobrých a pak méně dobrých ba i špatných.Není však pravdou ,že by všechny levné čtyřkolky(vyráběné především v Číně) byly špatné a nekvalitní.Tuto dezinformaci propagují převážně prodejci velmi drahých Japonských čtyřkolek aby vyvolali v případných zákazníkách nejistotu a odradili je mnohdy od koupě levnější,přesto však kvalitní Čtyřkolky právě z Číny či Taiwanu.Mezi největšího a nejkvalitnějšího asijského výrobce nejen čtyřkolek patří bezesporu společnost Shineray.Výrobce čtyřkolek Shineray má i svého výhradního prodejce v ČR ,kterého naleznete na stránkách www.shineray.cz ,kde s garancí zakoupíte originální stroje právě tohoto výrobce.Ať se již rozhodnete pro jakoukoli čtyřkolku,vždy pečlivě vybírejte prodejce se silným zázením a jistotou ,že na čtyřkolky má dostatečné množství náhradních dílů.Aby jste se vyhnuli problémům ,tak doporučujeme vždy kupovat čtyřkolku již smontovanou od vyškolených techniku a především pak s čistopisem velkého technického průkazu.Pokud chcete zakoupit ojetou čtyřkolku navštivne náš bazar čtyřkolek.Dbejte však na mnoho faktoru.Čtyřkolka zakoupená přes bazar může mít jak viditelné tak i neviditelné vady v horších případech i neopravitelné.U čtyřkolek zakoupených přes bazar dbejte aby tyč řízení něměla vůli,pak takováto čtyřkolka je velmi nestabilní při jízdě ve vyšší rychlosti.Dále dbejte u bazarové čtyřkolky na vůle čepů,na tlumiče aby neprotékal olej a samozřejmě u bazarové Čtyřkolky dbejte na plynulý chod motoru.


Tak tohle je fakt hnus. Totální balast, hlavně že je vytapetováno na KW :o)
Rammsteinmv
Profil
Malá rada: stránka http://www.levnemoto.com/index.html ti sice už nefunguje,ale pořád na ni odkazuješ. Takže na ni dej přesměrování a neodkazuj na ni.
matýsek
Profil *
Rammsteinmv
a kde na ní odkazuji?
Rammsteinmv
Profil
"Domů"

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0