Autor Zpráva
rokka
Profil *
Ahoj, už jsem tady zase. Provádím registraci do katalogů domeny www.reklamka-kvalitne.cz, mám také zaregistrovanou doménu www.reklamka.kvalitne.cz a tu bych chtel přesměrovat na tu s pomlckou. Nemůže se stát, že když budu mít stejný obsah na te s tou teckou, ze to budou katalogy spatne brat? Sice to jinak ani nejde, ale neni nejaky figl na to presmerovani. Zbavit se nejakyho indexovani a podobne? Dekuji za info
Rammsteinmv
Profil
tu bych chtel přesměrovat na tu s pomlckou.
A proč?

Nemůže se stát, že když budu mít stejný obsah na te s tou teckou, ze to budou katalogy spatne brat?
Nemluvil jsi předtím o přesměrování? A o jakých katalozích to mluvíš?

nejaky figl na to presmerovani.
Na straně serveru
rokka
Profil *
protoze, ta s teckou je webzdarma a nebude tam dal obsah, takze kdyz klikne na vstupte prejde na stranky na placenem hostingu a mozna mu i stranka pojede rychleji, slysel jsem, ze hostingy zdarma nejsou az tak dobre jako placene.

Myslim katalogy, jako seznam, najisto apod. Aby je neidexovali dvakrat. Jsem laik. Nedokazu presne popsat problem :( bojim se, ze nekdo bude hledat reklamku a ona mu vyskoci s tou teckou treba vis.

Ten figl, jsem myslel, jak se treba dava na server v textaku robot.txt, bud se povoli nebo zakazou.
fuckin
Profil
katalogy? Doufam ze mas na mysli vyhledavace.
Plaváček
Profil
rokka

Postačí přesměrovat, více zde: http://www.jakpsatweb.cz/presmerovani.html

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0