Autor Zpráva
1ight
Profil
Dobrý "jak neindexovat text"

potřeboval bych v indexu page kde je výpis všeho nového zboží a odkazy na nej aby bot neindexoval ty zboží a začal indexovat az po kliknutí na to zboží.. Jde to prosím nějak řešit?

Jde nejak i treba neindexovat urcité useky textu (jednoduse) ?

Děkuji jeslti někdo pomůže s pozdravem
Petr L
Profil *
Třeba
<a href="URL.html" rel="nofollow">URL</a>

Ale na spany, divy atd. to myslím být nemůže.
Marek Prokop
Profil
[#2] Jestli jsem původní otázku správně pochopil, tak spíš NOINDEX, FOLLOW, ale já si vůbec nejsem jist, že jsem otázku správně pochopil. 1ighte, kdybyste se zeptal česky, asi byste dostal víc odpovědí.
1ight
Profil
Predstavte si ze mate shop a tam mate menu a vsechny mozny kategorie/podkategorie toho menu... a vy nechcete aby robot indexovat zbozi v katalogu kde je jen (seznam zbozi)....., ale aby indexoval produkty a nazvy az v detailu produktu...

a jak to udelat aby v katalogu (seznam zbozi) neidexoval popispky a nazvy zbozi?
Marek Prokop
Profil
Ano, pak jde použít <META NAME="ROBOTS" CONTENT="NOINDEX, FOLLOW"> -- http://www.robotstxt.org/meta.html

Otázka samozřejmě je, zda je to rozumné (spíš asi není).
1ight
Profil
Jasny to jsem potreboval :-) presne to,... myslel jsem ze existuje zpusob jen noindex a index... ale ono je to kombinovany s follow a nofollow ( to jsem nevedel děkuji moc to mi pomuze resit ten blbej problem s indexovanim. Jsem stastnej fakt :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0