Autor Zpráva
František
Profil *
Zajímalo by mě, kolik si tak vyděláváte a kolik máte kliků a případně i z jakých webů?
Piště klidně anonymně, ale pravdu. Já momentálně 6-8 eur denně a prokliky se pohybujou v rozmezí 60-110.
Vojtíšek
Profil *
Od 0 do 1000Kč denně.
František
Profil *
Vojtíšek:
Aha, a proč neřeknes přesně?
mckay
Profil
Třeba proto, protože je to proměnlivé? Mimo to GoogleAdsense a věřím že i jiné provizní systémy mají ve svých podmínkách, že informace, kolik vyděláváte jsou pouze mezi vámi a Googlem (popř. jiným).
František
Profil *
mckay:
Ano, ale od 0 do 1000kč je trochu velké rozmezí, asi jeden den nevydělá 1 euro a druhý den 40, kolik zhruba průměrně denně? Google Adsense nezakazuje ukazovat svoje výdělky, ale jen eCPM stránky, takže není čeho se bát, a ještě když to píše anonymě :D
Vojtíšek
Profil *
František:
Já jsem to myslel tak, že na jednom webu vydělávám cca 100Kč a na jiném zase 1000Kč.

Mám celkem 4 weby a v průměru vydělávají cca 400Kč denně.
František
Profil *
Vojtíšek:
Aha, nechceš si o GA trochu víc pokecat? Nemám moc kámošů co mají GA :)

ICQ: 330365354
skype: en-hut
mail: zlak@seznam.cz
kchrz
Profil
Také bych se přidal do této diskuse.
Mám návštěvnost stránek cca 170-400 lidí denně. Není to nic moc, ale doufal jsem, že reklama z Adsense mi alespo%n pokdyje náklady na porvoz webu. Opak je pravdou.
Pokd se kouknu do výdělku na adsense, jsem na cca 0,20 € / den.
Tak by mě zajímalo, jestli je to v pořádku, nebo jestli je chyba v mnou nastavených reklamách či jen v typu navštěvovatelů mého webu, že na reklamu kašlou.

Díky za odpovědi

http://lf1.cz/
Michael Matyáš
Profil *
kchrz:
Zkusil jsi změnit grafické reklamy na textové? Já mám zkušenost, že sice od Google dostaneme více peněz za kliknutí na banner, ale uživatelé častěji klikají na textovou reklamu. Taky je dobré otestovat různé pozice a poctivě měřit, kde lidi více klikají. Rozdělil jsem si reklamy AdSense na více jak 40 kanálů a ty sledoval. Lidi se chovali v čase stejně, tedy na určité pozici na daný typ reklamy klikaj častěji. Následně jsem vypnul vše co nefungovalo a nechal jen funkční reklamy.
Stejně mám ale MP pro stránku v průměru jen 0,25% s tím, že nejlepší stránky mají 0,9%.

Osobně si myslím, že na serveru s uváděnou návštěvností, není moc velká šance vydělat z AdSense na provoz webu. A to AdSense platí nejlepší provize.
Maras
Profil
kchrz:
Řekl bych, že výdělek odpovídá návštěvnosti tvé stránky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0