Autor Zpráva
Brain32
Profil
Mám problém - asi týden zpět jsem se přihlásil do Adsense Administrace a píše mi to toto - http://2i.cz/7129c1eb38
Nechápu oco jde účet na Adsense mám už asi 3 měsíce a už ho mám dávno schválený ,i můj bankovní účet a PIN mě schválili . Za měsíc červenec jsem vydělal v konečných příjmech 24,91 € za měsíc srpen taky kolem 25 € ,ale to už mi ty ********** nezapočítali a mám tam nuly a vidět je jen těch 24,91 € a reklamy se mi nezobrazují páč mi něco schvalují nevim co ... Nevíte oco jde ? Co stím ? Děkuji moc

Moderátor Davex: Titulek „Adsene nepochopitelná chyba - pomoc“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Davex
Profil
Postupoval jsi podle nápovědy Proč jsou v mém účtu pozastaveny platby?
Brain32
Profil
Davex - Ano

1.Daňové údaje - To mi píše : Společnost Google daňové údaje pro tento účet AdSense nevyžaduje. Majitelé stránek v programu AdSense jsou zodpovědní za dodržování místních daňových předpisů, jak je vyžadují místní úřady.

2.Způsob platby - to mám převodem na účet a už potvrzené tak měsíc

3.Ověření Adresy - PIN mi došlo už dávno a potvrdil jsem též už tak měsíc zpátky

4.Pozastavení plateb - to zaškrtlé nemám ....

Prostě mi to nahoře červeným písmem píše : Vaše žádost se stále ještě přezkoumává. Než bude účet plně schválen, uvidíte místo aktuálních reklam pouze pozadí webové stránky. Další informace (viz. http://2i.cz/7129c1eb38 ) a když kliknu na další informace tak mi to otevře toto : https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=9715&sourceid=aso&subid=ww-ww-et-asui&medium=link ... Nechápu to účet mám už schválen 3 měsíce tak nevim co tam jako ověřujou najednou
klema
Profil
Mám ten stejný problém. :/ Ale ještě mi nedorazil PIN. Adsense používám od 1.8 a teď poslední týden to upozornění na pozastavení. Jaká je ta minimální hranice pro ověření?
Brain32
Profil
klema - já už PIN ověřil ... Pro ověření je to myslim něco kolem 20 euro . Pro výplatu 75 euro dej vědět jak to dopadlo
klema
Profil
Určitě se ozvu, projel jsem nastavení a všechno je v pořádku, tak nevím...
tcladin
Profil
Ahoj,
mám stejný problém jako Brain32
Funkční adsense adsense mi přestalo fungovat a píse:
Vaše žádost se stále ještě přezkoumává. Než bude účet plně schválen, uvidíte místo aktuálních reklam pouze pozadí webové stránky.
trvá to už asi 14dní a to mi příjde docela dlouho.
Jestli se něco dozvím dám vědět...
... tak tenhle problém s přezkumem AdSense má spousta userů
http://www.google.com/support/forum/p/AdSense/thread?tid=5dce5ab057467c0d&hl=en
to je poněkud trabl. pro ty, kteří si vydělávají reklamou...
a psát AdSense o tomto problému asi nemá smysl...
klema
Profil
Nějaké novinky?
kotala
Profil
Zdravím,
mám úplně stejný problém.. Adsense zaregistrovaný cca 40dnů.. 10dnů reklamy běžely v pohodě a pak nic.. hláška " Vaše žádost se přezkoumává" a teď přes měsíc pořád nic.,
něco nového od někoho?
undisputed
Profil
To isté,skus pozastaviť platby tak ako ja a teraz čakám na nový mesiac či to pôjde
Petr ZZZ
Profil
Jedním z možných důvodů jakýchkoli problémů s Google může být porušení pravidel pro webmastery. Že "to" šlo a najednou "to" nejde, může souviset s tím, že stránky nějaká pravidla porušují a napráskala je konkurence. Zrovna u stránek, které mají vydělávat reklamou, bych se něčemu takovému nedivil. Ale to je jen spekulace a obávám se, že bez živých ukázek se dál nedostaneme. Odmítáš-li na stránky odkázat, asi se budeš muset smířit s tím, že konkrétnější radu nedostaneš.
undisputed
Profil
Keby to bolo pre porušenie pravidiel tak by som dostal ban a prišiel by mi e-mail,ale žiaden mi neprišiel..odkaz nič nerieši,stačí zadať našu chybovú hlášku do googlu po anglicky a je toho plný web,stovky ľudí majú ten istý problém ale nikde som nenašiel žiadne vysvetlenie.
tcladin
Profil
Tato chyba není obvyklá, říkal můj AdSense rádce.
undisputed
Profil
nejaké zmeny?ide to už niekomu?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0