Autor Zpráva
Tomáš123
Profil
Ahoj, na webových stránkach ma sužuje nežiadúca reklama. Neviem ako sa jej zbaviť... Zatiaľ som skúšal iba vyčistiť cache prehliadača. Taktiež sa mi kadekde objavujú neviditeľné odkazy, aj tu na diskusii, a po kliknutí napríklad na kategóriu sa otvorí nejaká blbosť. Problém pozorujem iba v jednom prehliadači a to Google Chrome. Neviem, či má nejaký vplyv fakt, že prvú reklamu tohoto typu som videl na sitoleho webe. Nemohol môj prehliadač niečo chytiť? Alebo je to nejaký Google spam? Prosím, poučte ma.
Fisir
Profil
Reaguji na Tomáše123:
Zkus anonymní režim, tím by se měly vypnout všechny doplňky. Pokud se reklamy neobjeví, máš naději, že to není virus, ale „jenom“ nějaký spyware doplněk. Pokud ne, máš vážný problém — infikovaný počítač.
Tomáš123
Profil
Fisir:
V inkognite sa našťastie nič nezobrazuje a pre istotu beží aj kontrola počítača. V každom prípade ak by sa aj nepotvrdil horší scenár, stále mi tie reklamy vadia. Vedel by si mi poradiť, ako sa toho zbaviť?

Ďakujem
Joker
Profil
Tomáš123:
Zkuste se podívat na instalované doplňky v prohlížeči, jestli tam není nějaký podezřelý.
SirDoxik
Profil
Tomáš123:
Dej nastavení, rozšíření, a tam odeber doplňky které jsi neinstaloval :)
snazimse
Profil
Tomáš123:

Někdo ti to tam implementoval, Ads by Jakub je napsáno. Nejlepší možností bude pokud to bude jen doplněk prohlížeče, což si mohl zjistit snadno v jiném prohlížeči.Pak je situace vážnější a jsi infikován.
Fisir
Profil
Reaguji na snazimsa:
Tomáš123 už zjistil, že je to doplňkem, bylo psáno.
Tomáš123
Profil
Ďqkujem za pomoc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0