Autor Zpráva
:-(
Profil *
Dobrý den,
nastavil jsem si v adsence aby mi provize posílali na účet zatim se mi zobrazuje:

Vaše platby jsou momentálně pozdrženy. Na uvolnění platby je potřebný váš úkon. Více podrobností.

Pro ověření, že vlastníte tento účet, zadejte prosím částku zkušebního vkladu, který jste obdrželi.

zkušebního vkladu, který jste obdrželi?

jaký zkušební vklad?

popř. kolik to je?
djlj
Profil
Viz tvůj výpis z účtu.
:-(
Profil *
Asi musim počkat >> Pokud jste stále po 10 dnech vklad neobdržel, kontaktujte prosím Podporu pro AdSense .
fanous
Profil *
Až dosáhneš 50 dolarů z anglie (tuším ) ti pošlou PIN kod ten zadáš do webu
mezitím ti na učet pošlou malou částku peněz cca 10Kč - tu částku zadáš do systému taky

a až budeš mít 100 dolarů tak potom ti až peníze vyplatí
djlj
Profil
fanous
Mně to přišlo normálně s USA :)
Timy
Profil
Nejdřív musíš aktivovat účet - Google ti na účet pošle trochu peněz (nic velkýho nečekej, pár korun) a to tam někde musíš vepsat. Tím si Google uvěří, že je to tvůj účet. To po tobě chce teď. Mně to došlo tak za týden, za dva. Pak až dosáhneš $50, pošlou ti normální poštou na takovém přelepeném papíru PIN (radši ješte extra řeknu, že to fakt nedojde emailem nebo tak něčím, ale skutečnou živou poštou v reálném světě). Taky tak za dva tři týdny. Pak už je všechno aktitované a zbývá jen čekat, než vyděláš prvních $100 a než bude konec dalšího měsíce, kdy ti ty peníze pošlou.
VitaZ
Profil
K ověření účtu u AdSense jsou potře dva kroky. Neprve Ti zašlou na tvůj účet nějakou malou částku. Do ověřovacího formuláře na tvém účtu musíš zadat přesnou výši zaslané částky (několik Kč + pár halířů).
Jako další krok následuje zaslání PIN kódu. Google na tvou adresu uvedenou při registraci zašle doporučeně dopis s pinem. Mně dopis přišel cca za sedm týdnů.
Zda musíš před stržením té kontrolní částky dosáhnout 50 dolarů nevím, vydělal jsem je dost rychle a Google tu částku odeslal asi až po týdnu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0