Autor Zpráva
halogan
Profil
Dobrý den,
vím, že zde nedávno byla podobná diskuse, ale toto bude trochu jiného zaměření.
Chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s eTargetem, kolik vám vynáší (a počet zobrazení). Docela by mě zajímalo, zda je opravdu tak výhodný.

Děkuji pěkně za odpovědi.
halogan
Profil
Děkuji za odpovědi :/

Dále bych se chtěl zeptat, jak to vidíte u Potenzy (ne ty Yuhů :o)) a BBKONTEXT, popř. nějaké jiné textové reklamy pro české stránky, díky.
JersyWoo
Profil *
OT:
Mohu přidat trochu mimo svoje zkušenosti s Adsense od Google.com. Při vyhledávání mám klikací poměr na reklamu ve výsledcích vyhledávání cca 0,5% (1 kliknutí na 200 hledání), za kliknutí je xxx Dolaru (cenzurováno moderátorem). Jednoduchým propočtem mi to vychází, že na 1000 hledání vydělám xxx Kč (cenzurováno moderátorem).
Yuhů
Profil
Jenom bacha, JersyWoo, na to, že jsi ve smluvních podmínkách AdSense potvrdil, že konkrétní výši výdělků v AdSense nebudeš zveřejňovat.

Ale když se to vezme obecně na CPM, tak já mám na AFS výdělky řádově vyšší.
maso
Profil *
Yuhů co to zamená AFS, a ještě jednu podotázku, když má někdo AdSense, měla by se přiznávat daň z příjmů, ale zjistí nějak daňoví úředníci že přiznána nebyla?
Martin Kuželka
Profil
Pokud se nepletu, tak AFS = Adsense For Search.
JersyWoo
Profil *
to Yuhů: mohl by jsi prosím tě upravit můj předchozí příspěvek a místo čísel statistiky a peněz použít "xxx"

po znovu přečtení smluvních podmínek, jsem dospěl k pochopení, že: "(b) míry prokliku a jiné statistiky, které se týkají výkonnosti webové stránky v programu, a které vám společnost Google poskytuje;", mluví za vše. Ale povoluje:" Můžete však zcela přesně zveřejňovat hrubý příjem, který vám společnost Google v rámci programu vyplácí.".
mat
Profil
maso

ještě jednu podotázku, když má někdo AdSense, měla by se přiznávat daň z příjmů, ale zjistí nějak daňoví úředníci že přiznána nebyla

- tak tímhle bych se asi trápil (zatím) nejmíň - použiju-li přirovnání, z výdělku v AdSense pro vyhledávání (mám ho od prosince, tedy od začátku) bych si já osobně dojel autem z Prahy tak do Tábora (při běžné spotřebě 6l/100km) - pak by mi došel benzín... tohle berňák vážně nezajímá
Anonymní
Profil *
Když srovnáte etarget a adcontext, co Vám vyjde lépe? U které společnosti je lepší zažádat o přidání do partnerské sekce?

Poznámka moderátora: na nové dotazy zakládejte nová témata.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0