Autor Zpráva
liska11
Profil
dala jsem si svuj web do google analytics a po dvou dnech kdyz si zadam svuj web (normalne jeho adresu) tak to cely zesedne a nahore se napise google analytics jak se toho muzu zbavit?

uz to de po smazani toho kodu se to povedllo vite nekdo proc se to tam objevilo?
nightfish
Profil
odkaz na ten web by nebyl?
liska11
Profil
uz se to nezobrazuje ale pokud nekdo vite proc to vzniklo ten web je www.zelvy.euweb.cz
djlj
Profil
liska11
Možná jsi měl minimálně pořídit screen.
Tomáš Hlaváček
Profil *
Pravděpodobně jsi se na svůj web dostával z adresního řádku, kde místo abys vybral adresu webu přímo, tak jsi na něj přistupoval z adresy, pod kterou Google Analytics spouští Site Overlay - tedy to že nad tvou stránkou vykreslí ještě jednu vrstvu a do ní dá informace na který link uživatelé jak klikali - poznáš to podle přidaného parametru za adresou webu zhruba v tomto tvaru: /#gaso=DLgTMxUBAAA.WVJm.....

Jestli to bylo něco jiného, tak screenshot by opravdu bodnul :-) T.
Str4wberry
Profil
Tomáš Hlaváček
„poznáš to podle přidaného parametru za adresou webu zhruba v tomto tvaru: /#gaso=DLgTMxUBAAA.WVJm.....“
Ale jen do té doby než přejdeš na jinou stránku v rámci webu. Mělo by stačit vymazat cookies, případně kliknout na „Close“.
liska11
Profil
mě na close kliknout neslo a stim parametrem sem to moc nepochiopila zadala sem normalne www.zelvy.euweb.cz a za tim se nic neobjevilo
Str4wberry
Profil
liska11
Vždyť píšu: vymaž si cookies.
liska11
Profil
ty mam vymazat kde?

a kdyz to smazu tak budu moct mit zase google analytics a uz to tohle delat nebude?
Str4wberry
Profil
liska11
A prohlížeč?
Bubák
Profil
ty mam vymazat kde?
Bývá to napsáno v nápovědě, stačí stisknout F1.
liska11
Profil
jo ale v ty napovědě je to a anglictine a na tu ja expert nejsem a prohlizec je opera
Str4wberry
Profil
liska11
Nástroje » Pokročilé » Cookies
liska11
Profil
už to je dík

když bych to ted dala zase analyzovat googlem a potom bych smazala cookies tak se mi tam to zsedeni neobjevi ? a ani nikomu jinymu co to otevre?
Str4wberry
Profil
liska11
1) Ano.
2) Nikomu jinému se to tak neobjeví nikdy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0