Autor Zpráva
george
Profil
Ahoj,

vymýšlel jsem název domény, protože chci udržet marketingové tajemství, aby mi název domény nezabrali spekulanti, chci vyřešit problém s počátečním písmem názvu domény. Samozřejmě jde o reklamu a někdo by si řekl, že jedno písmeno nehraje roli, ale z vlastní zkušenosti vím, že právě název domény je u uživatele 3/4 vítěžství, aby se na stránku podíval o zbytek se postarají jiné schopnosti ;-).

Chci vyřešit, zda-li je esteticky lepší dávat na začátek názvu domény V nebo W a co si z vlastní skušenosti myslíte, jaké písmeno je lepší volit, poraďte mi, toto písmeno má estetický účel a nerad bych ztratil v psychologii reklamy na názvech.

Děkuji
djlj
Profil
Já bych volil v, a to proto, že w se čte jako v, takže když si to někdo zapamatuje, bude zkoušet asi spíš v než w (podložený to ale nemám :)). To samý, když někdo někomu o tý doméně řekne.
Tomáš Hanus
Profil
george
Podlě mě těžko takhle radit, když nevím celý název, ale souhlasil bych s jednoduchám v.
quinux
Profil
george
Souhlasím s opstatními, že lepší by bylo asi jednoduché "v", ale pokud je název webu s "w", tak by to mohlo "divně" vypadat a proto bych zvolil obě domény. Tu, kterou víc vyhovuje (k názvu/obsahu) bych dal jako hlavní a tu druhou na ní přesměroval.
tajny spion
Profil
george
Samozrejme zavisi na celem jmene. Pokud jde napríkla o write.cz, asi tam dás tezko jednoduché "v". Na druou stranu bys mel udelat alias práve s tímto jednoduchým "v" abys neztrácel návstevníky. Jak rekl quinux
george
Profil
Děkuji i já si to myslím. ;-)

Zamykám
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0