Autor Zpráva
Thomas 77
Profil
Zkušenosti s ---vypuštěno moderátorem--- United Signs? Jsou to ---vypuštěno moderátorem---. ---vypuštěno moderátorem--- klienty Jak na Skliku tak na Googlu. V reportech klientům vydávají z těchto dvou systémů částky s dph jako částky bez dph. Tímto způsobem klienty ---vypuštěno moderátorem--- o 19%. No není to snad podvod? Myslím, že by to mohlo zajímat třeba Finanční úřad nebo někoho kdo má toto na starosti. Je jen otázka času, kdy to někdo začne řešit. Jaká je morálka jednatelů a ředitele takovéto společnosti?

(Nepodložená obvinění odstraněna moderátorem -- Marek Prokop.)
nightfish
Profil
předpokládám, že tento dotaz ve skutečnosti ani dotazem není, a jedná se pouze o vaše ulevení si
to dle pravidel sem na fórum nepatří

nicméně pokud si opravdu myslíte, že došlo k nějakému pochybení, nebo snad porušení zákona, podejte trestní oznámení, případně kontaktujte již zmíněný FÚ
habendorf
Profil
nightfish

Tak tak, navíc je to výkřik víceméně anonymní http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=userinfo&user=10616.
Smmmazat?
Thomas 77
Profil
Podívejte, je to zkušenost s touto firmou a někteří podvedení klienti skutečně zvažují právní kroky proti této firmě. Co se týče anonymity, myslím, že z pochopitelných důvodů si nepřeji zde uvádět své jméno...ostatně i vy zde vystupujete anonymně...Nebo jste snad hoši z Unitedu, kteří hned pilně reagují.....?
Thomas 77
Profil
Pakliže tady funguje firma, která tímto způsobem šidí klienty, pak je dobře, že se o ní na mluví. Ona totiž kazí pověst těm, kteří se snaží to dělat poctivě.
habendorf
Profil
Thomas 77

Podívej, já nezpochybňuju tvůj názor, možná jsou to lumpové, já nevím. Co se týče anonymity - já tu mám přes 8400 příspěvků, takže i když tu nemám jméno, lidé si mě už umí někam zařadit a s něčím si mě spojit. Uznej že nepůsobí úplně věrohodně, když se někdo nově zaregistruje a první příspěvek je hned takovýto. Toť vše.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Thomase 77:
Co se týče anonymity, myslím, že z pochopitelných důvodů si nepřeji zde uvádět své jméno
Chápu, nepřeješ si, aby tvému obvinění někdo věřil, a rád bys ho viděl co nejrychleji smazané.

Nebo jste snad hoši z Unitedu, kteří hned pilně reagují.....?
Jistě, celé toto fórum ovládá firma United Signs :-)
Marek Prokop
Profil
Thomasi 77, z původního příspěvku jsem Vám vypustil pasáže, které by byly bez dalších důkazů žalovatelné. Neberte to jako zásah do Vaší svobody projevu. Na adresu United Signs se zde klidně vyjadřujte dál, ale buď opatrněji a slušně, nebo svá obvinění alespoň něčím podložte a uveďte na sebe kontakt, aby šla Vaše tvrzení ověřit.
Marek Prokop
Profil
Nyní věcně k obsahu původního příspěvku.

Sklik primárně zobrazuje ceny a výdaje za kliky s DPH. V AdWords se ceny naopak zobrazují bez DPH (pokud je inzerent plátce DPH). To ale není tak podstatné. Podstatnější zřejmě je, jaké smlouvy má United Signs se svými klienty. Osobně neznám typ smlouvy o správě PPC kampaně, ve kterém by DPH z ceny kliků hrálo roli. Tím netvrdím, že takové smlouvy neexistují, ale asi by to chtělo trochu vysvětlit.
Martin_H
Profil
Těžko můžete poměřovat cenu vlastními silami realizované CPC kamapně na kampaně přes US. Samozřejmě že Vás ta Vaše vyjde levněji, bude "ovladatelnější". Po zkušenosti s US (kterou jsme udělali) musím říci, že se jedná o službu sice dražší - vy to uvádíte formou DPH, my měli na fakturách něco jako "manipulační poplatek" - ale s jistou mírou přidané hodnoty (zanesení slov, výběr slov, .... - práce a čas, ktery někoho něco musí stát). Jistě existují firmy, které se díky jejim individiuálním možnostem nemají čas ( chuť, zkušenosti, ...) věnovat správě CPC kampaně - a pak využijí služby firme typu US. Můžeme se přít o ceně této služby - konstatuji však, že na trhu existují daleko větší "loupežnícíci" - třeba ATAXO ( teď nevím, zda to admini nevymažou ) a zkušenosti s US jsou veskrze kladné a jejich přístup mě připadá velice korektní
Marek Prokop
Profil
teď nevím, zda to admini nevymažou

Termín loupežníci v uvozovkách jsem vyhodnotil jako přijatelný :-) Přesto bych byl rád, kdybyste (všichni, nejen Martin_H) další případná srovnání firem doložili konkrétními čísly a ověřitelnými podklady. Bez nich je informační hodnota mizivá a velikost potenciálních problémů (např. pro provozovatele této konference, kterého máme všichni rádi) značná.
Martin_H
Profil
Pokud bych to převedl na čísla a paušalizoval, kampaň s US pořídíte asi tak o 20% dráž než kdyby jste si ji dělali sami - tato hodnota vychází z kampaní v rozsahu cca 20tis na 2 týdny u Seznamu a Google, ostatní portály a sítě Etarget jsme vypustili. Jsme malá výrobní firma s výrazným sezóním výkyvem - a v průběhu sezony tak nějak čas na správu nezbyl :( - a tudíž byly pro nás US výhodní
reklamník
Profil *
toto je ale běžná věc a dělají to tak všichni, jak jinak by si něco vydělali ?
Thomas 77
Profil
Pakliže někdo falšuje statistiky, tak je to podvod.... a to United Signs dělají.....to ničím neokecáte....
Chamurappi
Profil
Reaguji na Thomase 77:
Jsi velmi nevěrohodný. Stejně jako minule.
Martin_H
Profil
Pakliže někdo falšuje statistiky, tak je to podvod.... a to United Signs dělají.....to ničím neokecáte....

Jak falšují ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0