Autor Zpráva
Pavliq
Profil
Před pár okamžiky jsem zjistil, že mám v Adsense zablokované url projektu, důvod zablokování neznámí a poslední pokus .... 31.1.2008 a tak by mě zajímalo, jeslti jde o zablokování trvalé nebo jen časové. Děkuji

Na reklamu jsem si neklikl, ale nějaké pako chtělo získat body v soutěži a tak nasadil nějaké ebersucher nebo co to bylo...

Snad to není trvalé. Ahoj
djlj
Profil
Nejspíš ti o tom přišlo info na mail, tak se tam podívej. Ahoj
DJ Miky
Profil
ale nějaké pako chtělo získat body v soutěži

Body v jaké soutěži? Ten, kdo nejvíckrát klikne na reklamu, dostane odměnu?
Pavliq
Profil
djlj
Na mail nic nepřišlo


DJ Miky
Blbej nejsem.
Soutěžící dostávají své jedinečné odkazy = neco.cz/?id=** ( ** = číslo ) a on to narval do nějakého reklamního systému a tak během chvilky přišlo 500 lidí. Nevím esi to s tím má nějakou sovislost... Jinak je možné, že je problém v tom, že jsem měnil webhosting a přehazoval i doménu ( DNS ) :-/ jako fakt mě to štve...
Richi
Profil
Pavliq
na email přijde vždy upozornění a duvod zablokování

když pak zjistíš duvod, problem mužeš odstranit a požádat podporu u znovuzpřístupnení reklám na tu domenu, me ji odblokovali do 24hodin po tom co jsem opravil to co jim vadilo
dsm
Profil *
Pokud mluvíte do Diagnostika stránek - Zablokovaná URL, tak o těchto stránkách žádné maily nechodí. Alespoň mně teda nikdy nic nepřišlo a zablokovaných URL jsem měl už desítky (typicky když nějakej bložínek zkopíroval text i s kódem reklamy ;)).

Jinak je samozřejmě nejlepší napsat podpoře a zeptat se jich. A s websurf/autohits systémeme riskuješ blokaci účtu.
Richi
Profil
Pokud mluvíte do Diagnostika stránek - Zablokovaná URL
nemluvíme, mluvíme o zablokovaní domény pro porušení pravidel .... o tom emaily chodí (mluvíme o tom Pavliq že? :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0